Mám poukaz |Pobyt v resortu Montanie u v.n. Souš

Pravá romantika uprostřed přírody čeká jen na vás dva v 1.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2023

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Pravá romantika uprostřed přírody čeká jen na vás dva v 1. jizerskohorském resortu Montanie. Užijte si nezapomenutelný pobyt na 2 noci u vodní nádrže Souš nacházející se v těsné blízkosti 1. stupně ochrany vodního zdroje v Jizerských horách. Dopřejete si ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích, úžasné výhledy na Jizerské hory, a také senzační gastronomii místní panoramatické restaurace, kde si vychutnáte bohaté snídaně i večeře.

Co se bude dít?

Po příjezdu do resortu odevzdáte poukaz na recepci a poté Vás už čeká vybraný pokoj v jedné z několika budov resortu Montanie a kýžený odpočinek. Check-in: 14:00, check-out: 11:00.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 8960,- Kč. Můžete ji využít v resortu Montanie například na tento balíček služeb:
ubytování pro 2 osoby v krásně zrekonstruovaných pokojích ve wellness budovách (B,C.D) na 2 noci.
Polopenze (obsahuje: Snídaně formou bohatého bufetu a večeře formou salátového baru, polévky, hlavního jídla (výběr ze 3 variant), sladkého dezertu či ovoce).
Neomezený vstup do Wellness&Spa (08:00-20:00 vnitřní nerezový bazén s protiproudem, whirlpool, relaxační místnost, lehátka, wellness bar, sluneční terasa, 16:00-20:00 pravá finská sauna, pára).

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu.

Co dalšího se hodí vědět?

Hotel Montanie vznik již před 10 lety z původního rekreačního zařízení státu Darré. Svým jednoduchým uspořádáním a čistotou plnil roli dobrého horského hotelu a své hosty uchvacoval bezprostředním kontaktem s jizerskohorskou přírodou. Nyní se hotel mění v resort Montanie. Renovací, opravami, údržbou a novou koncepcí designu se jako zázrakem bývalý průměrný hotel stává bezkonkurenčním horským resortem, který nabízí nejlepší ubytování a zázemí v Jizerskýh horách.

Jako nezaměnitelný sjednocující prvek resortu je unikátní zevní dřevěný obklad obytných budov, ke kterému se využívá výlučně odpadní (palivové) dřevo z výroby trámů, hranolů a fošen. Dřevo najdete spolehlivě hned v několika podobách v každém pokoji či apartmánu. Nejenže máme dřevěná okna, naprostá většina pokojů má ušlechtilou podlahu z olejovaného dřeva, většina pokojů má část stěn obložené dřevěnými materiály. Z masivního dřeva jsou stoly, židle, lavice i solitérní dřevěné artefakty.

Panoramatická restaurace je součástí resortu Montanie ve výšce 777 m.n.m… pár metrů nad hladinou vodní nádrže Souš, na kterou je výhled ze všech oken. Rustikální restaurace s barem a posezením u krbu (denní a veřejná restaurace) má celodenní provoz.

Jizerské hory jsou již vyhlášeným rájem pro pěší turistiku, jízdní kola, běžky (přímo před hotelem jedno z nástupišť na Jizerskou magistrálu, fotografování přírody, ale i pozorování zvěře včetně jelenů. I sjezdovému lyžování se můžete věnovat přímo v Desné, či nedalekém Harrachově. Přímo před hotelem je kvalitní a v délce více než dvou km zcela hladká a Soušskou vodní nádrž obkreslující asfaltová komunikace využívaná inline bruslaři.

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

OP, zážitkový poukaz.

Poznámka

V resortu se nachází také sauna, půjčovna kol i běžek, které se dají za poplatek zapůjčit. Přímo před resortem je veřejná komunikace, která se hojně využívá k jízdě na kolečkových bruslích. V restauraci můžete posedět u rozpáleného krbu, nebo v restauraci s krásným výhledem na vodní nádrž Souš. Součástí je také čtenářský koutek. (*) Zážitek je možné čerpat dle volné kapacity provozovatele září – červen (mimo vybraných víkendů, např. Velikonoce, Silvestr). Měsíce červenec a srpen jsou primárně vyhrazeny pro vícedenní pobyty od 4 nocí. Na konci června je však možné zkusit poptat volnou kapacitu hotelu na dvě noci v těchto letních měsících.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

4.8 (4 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
K
5

14.06.2021

doporučuji zážitek

Moc hezké prostředí, na recepci velice ochotní a příjemní - chválíme. Užili jsme si super víkend!

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
A
5

06.09.2020

doporučuji zážitek

Hotel - krásné místo uprostřed přírody. Velmi dobrý výchozí bod pro turistiku. Velmi příjemný personál, výborná kuchyně, pohodová atmosféra. Skvělé místo pro odpočinek. Mohu jen doporučit. :-)

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Desná

9 560,- 8 604,- 10% sleva

Desná

9 560,- 8 604,- 10% sleva

Desná

7 780,- 7 002,- 10% sleva


Podobné zážitky

Dolní Morava

5 000,- od 4 500,- 10% sleva

Dolní Morava

10 000,- od 9 000,- 10% sleva

Dolní Morava

15 000,- od 13 500,- 10% sleva

Heřmanice v Podještědí

8 590,- 7 731,- 10% sleva

Pec pod Sněžkou

5 000,- od 4 500,- 10% sleva

Pec pod Sněžkou

10 000,- od 9 000,- 10% sleva

Pec pod Sněžkou

15 000,- od 13 500,- 10% sleva

sleva 300 Kč

Evropa - dle výběru

1 290,- 990,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

Prožijte nezapomenutelné chvíle s Vašimi blízkými – darujte jim zážitek jako dárek a ukažte jim, jak moc si jich vážíte, jak moc je máte rádi! Naše zážitková agentura Vám umožní darovat netradicní dárky a potešit tak opravdu každého. Dárky od Alergie potešily už sta tisíce zákazníku.