Staňte se pilotem - 30

Darujte adrenalinový zážitek ve vzduchu, staňte se pilotem a užijte si krásný výhled na známá i neznámá místa.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Darujte adrenalinový zážitek ve vzduchu, staňte se pilotem a užijte si krásný výhled na známá i neznámá místa. Užijte si vy a nebo vaši blízcí na letišti v České Lípě zážitek Pilotem na zkoušku a naučte se základní pojmy, seznamte se s letadlem a vzleťte se zkušeným pilotem vstříc dobrodružství.

Co se bude dít?

Na letiště se prosím dostavte alespoň 10 minut před potvrzeným časem rezervace. Samotnému letu při zážitku předchází předletová příprava, vysvětlení základních pojmů, seznámení s letadlem. Za letu si vyzkoušíte, jaké to je pilotovat skutečné letadlo. To vše za asistence zkušeného instruktora, který bude s letounem startovat a přistávat. Cíl letu je už na vás. Vaše chata či chalupa, známí, přátelé nebo jenom místo, které jste vždy chtěli vidět z ptačí perspektivy. Spolu let naplánujete, zkontrolujete meteorologické podmínky, provedete předletové úkony, nastavíte palubní přístroje, zjistíte jak se komunikuje s dispečerem na letišti. Narolujete na dráhu, přidáte plyn a pak už letíte.

Co zážitek obnáší?

10-15 minut předletová příprava,
30 minut let,
debriefing.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný na zemi - lze fotit a filmovat. Doprovod do letadla jen po dohodě s pilotem.

Počasí

Nelétáme za deště, mlhy, nízké oblačnosti a silného větru.

Oblečení

Pohodlné volnočasové/ sportovní, doporučujeme sluneční brýle.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, OP.

Poznámka

Váhový limit: součet váhy všech 3 osob (PNZ+2) max.240 kg, individuální limit: 110. Věk není omezen, u dětí doporučujeme věk 2-3+, v letadle jsou dva dětské podsedáky, na zadních sedačkách mohou sedět vždy pouze dvě osoby, děti na klíně nejsou přípustné.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav. Zážitek není vhodný pro osoby trpícími nevolnostmi, závratěmi, klaustrofobií, strachem z výšek. Zážitek není fyzicky náročný, nicméně případné zdravotní indikace vždy konzultujte se svým lékařem.

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Česká Lípa

od 4 600,-


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Náš tip

Vícero lokalit

od 4 250,-

vícero lokalit

od 15 700,-

vícero lokalit

od 18 700,-

Náš tip

Praha Zličín

od 2 270,-

Náš tip

Praha

od 2 270,-

Náš tip

Praha

od 2 270,-

vícero lokalit

od 2 830,-

Hradec Králové

7 200,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.