Mám poukaz |

Zážitky a dárky v Pardubicích a v Pardubickém kraji

Vydejte se objevit krásy Pardubického kraje se zážitkem, který se vám vryje do srdce. Vyžití je tu rozmanité. Potěšíme jak vyznavače adrenalinu, tak i ty, kteří touží po odpočinku.

Můžete tu zkusit zkrotit koně pod kapotou rychlých aut nebo se projet na motorkách. A cítíte tu vůni? Nemyslíme tedy tu z pneumatik po zvládnutí všech smyků. Máme na mysli čerstvé pečivo, které si tu můžete díky speciálním kurzům zkusit upéct.


Zážitky a dárky v Pardubicích a v Pardubickém kraji

nejprodávanější

Vícero lokalit

od 4 250,-

nejprodávanější

vícero lokalit

14 200,-

vícero lokalit

3 999,-

nejprodávanější

vícero lokalit

od 3 900,-

Dolní Morava

od 5 000,-

Vícero lokalit

od 1 699,-

Dolní Morava

od 4 990,-

Vysoké Mýto

2 990,-

Vysoké Mýto

5 100,-

vícero lokalit

od 5 490,-
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.