Odhalte taje a triky hry pétanque – online

Viděli jste v parku házet dva týmy koulemi a netušili jste, jaký je princip hry, proč někdy hráči odstřelují a jindy zase přibližují koule, a kdo vlastně nakonec zvítězí?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Viděli jste v parku házet dva týmy koulemi a netušili jste, jaký je princip hry, proč někdy hráči odstřelují a jindy zase přibližují koule, a kdo vlastně nakonec zvítězí? Pak je tu pro Vás zábavný komentovaný online přenos pétanque, při kterém 100 minut nespustíte oči z obrazovky! Hrou vás provede mezinárodním trenér a dvojnásobný mistr republiky Petr Fuksa, autor Juniorské online školy pétanque. Online trénink vám pomůže odhalit pravidla, triky i taktické uvažování šampionů této stále více oblíbené hry. Přizvěte přátele a přiučte se novým věcem spolu.

Co se bude dít?

V domluvený termín se v počítačové aplikaci (Zoom, Team Viewer nebo jiný dle domluvy) propojíte na internetu s trenérem, který s Vámi nasdílí obrazovku tak, abyste viděli to samé, co trenér. Ve vybraných atraktivních částech zápasů na Youtube Vám trenér vysvětlí základní pravidla a počítání při pétanque, druhy hodů, úlohu jednotlivých hráčů v týmu, trenér zastaví utkání v důležitých momentech, aby Vám vysvětlil možné taktické varianty, jejich výhody a rizika. Trénink je vhodný i pro účastníky, kteří se nikdy s pétanquem nesetkali, ale i hendikepované. Navíc může probíhat paralelně v češtině, angličtině a francouzštině. Petr Fuksa je autorem Juniorské online školy pétanque a komentoval zápasy Poháru konfederace žen v Olympijském parku v Lipně a dokáže Vás „vtáhnout do hry“. Při online lekci se vzájemně uslyšíte a můžete tedy i průběžně pokládat konkrétní dotazy.

Co zážitek obnáší?

Jedno připojení na 100 minutový online trénink s Petrem Fuksou, Certifikát o účasti, zaslaný mailem, poradenství ohledně výběru koulí a dalšího vybavení pétanque a tipy na zajímavé zápasy, které jsou k dispozici na internetu a nejoblíbenější turnaje v České republice. PDF s animovanými pravidly dostanete jako dárek.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Při vybraných špičkových utkáních:
- se snadno naučíte správná pravidla, počítání při hře a vzdálenost, na kterou je možné hrát
- rychle pochopíte, jaká je úloha každého hráče v týmu
- se dozvíte, jak se při pétanque chovat, co je v pořádku a co už je „za hranou“
- porozumíte tomu, jak takticky přemýšlejí šampióni
- zjistíte, za co může hráč nebo tým dostat žlutou, oranžovou nebo dokonce červenou kartu
- získáte tipy a triky od mistra republiky
- dostanete zákulisní informace o nejlepších hráčích a nejzajímavějších turnajích ve světě i v České republice
- objevíte atraktivní disciplíny Mistrovství světa ve vyrážení
- budete mít možnost klást otázky, které vás ve spojitosti s pétanque napadnou

Řekli o nás:

„Trénink v Úněticích byl super a přispěl k podstatnému zlepšení mých výsledků na turnajích. Rozvíjí pozornost, koncentraci, předvídavost, lidské vztahy a smysl pro týmovou hru. Ateliéry jsou perfektní a samotná hra na konci tréninku za odměnu.“ Ria Szitányiová, Praha

„Rady zkušeného trenéra pomáhají odstranit vady, které hráč sám nevidí.“ Leoš Krejčín, mistr České republiky kategorie 55+

„Překvapilo mě, jak lehce člověk pétanque podlehne. Trénink hravý, poučný, obtížný…překvapila mě profesionalita s jakou jsou tréninky vedeny. A zapálení všech hráčů do hry, bez rozdílu věku. Právě to je na trénincích nejzajímavější, tento kouzelný sport je opravdu pro všechny. Alena Blieková, Praha

„Přemýšlel jsem o cestě do Evropy dlouho, ale teď vím, že to stálo za to. V nečekaně krátké době mi šlo dobře střílet koule a začalo mě to bavit - to vše díky skvělému vysvětlení základů techniky! Herbert Kwok, Hong Kong

„Byla to moje první zkušenost se stáží pétanque. Naprosto mě nadchla a od té doby jsem přijela již počtvrté. Pokaždé jsem našla odpovědi na moje otázky. Nejvíce mě baví natáčení na video s podrobným rozborem a doporučeními.“ Mary Plan, Francie

Kdo trénink realizuje:
Mezinárodní trenér a propagátor pétanque Petr Fuksa

Certifikovaný trenér Mezinárodní federace pétanque F.I.P.J.P. prvního a druhého stupně (jako jediný ve Střední Evropě)

Organizátor každoroční mezinárodní stáže pétanque v České republice ve spolupráci s C.I.E.P., Mezinárodním výukovým centrem pétanque Mezinárodní federace pétanque F.I.P.J.P.

Pravidelný trenér na mezinárodních stážích C.I.E.P. ve Francii pro individuální hráče i národní týmy (Ukrajina, Slovinsko, Hong Kong, Indonésie, Kazachstán)

Bývalý dlouholetý sekretář České asociace pétanque (ČAPEK) - Mistr republiky pétanque trojic 2015 a 2016, vicemistr dvojic 2017

Doprovod

Tolik kolik se vás vejde pohodlně před monitor.

Poznámka

K zážitku potřebujete počítač s připojením na internet. Nedoporučujeme používat mobilní telefon, kde je obraz příliš malý. Doporučujeme vypnout si další aplikace a notifikace na Vašem počítači tak, abyste se mohli 100 minut plně soustředit na komentovanou online lekci. Připravte si tužku a papír na poznámky a průběžné otázky a dobrou náladu. Trénink lze vést jak v anglickém, tak francouzském jazyce.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Vhodné pro účastníky od 12 do 99 let..

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Únětice u Prahy

1 890,-

Únětice u Prahy

7 865,-


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.