Odhalte taje a triky hry pétanque – online

Viděli jste v parku házet dva týmy koulemi a netušili jste, jaký je princip hry, proč někdy hráči odstřelují a jindy zase přibližují koule, a kdo vlastně nakonec zvítězí?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Viděli jste v parku házet dva týmy koulemi a netušili jste, jaký je princip hry, proč někdy hráči odstřelují a jindy zase přibližují koule, a kdo vlastně nakonec zvítězí? Pak je tu pro Vás zábavný komentovaný online přenos pétanque, při kterém 100 minut nespustíte oči z obrazovky! Hrou vás provede mezinárodním trenér a dvojnásobný mistr republiky Petr Fuksa, autor Juniorské online školy pétanque. Online trénink vám pomůže odhalit pravidla, triky i taktické uvažování šampionů této stále více oblíbené hry. Přizvěte přátele a přiučte se novým věcem spolu.

Co se bude dít?

V domluvený termín se v počítačové aplikaci (Zoom, Team Viewer nebo jiný dle domluvy) propojíte na internetu s trenérem, který s Vámi nasdílí obrazovku tak, abyste viděli to samé, co trenér. Ve vybraných atraktivních částech zápasů na Youtube Vám trenér vysvětlí základní pravidla a počítání při pétanque, druhy hodů, úlohu jednotlivých hráčů v týmu, trenér zastaví utkání v důležitých momentech, aby Vám vysvětlil možné taktické varianty, jejich výhody a rizika. Trénink je vhodný i pro účastníky, kteří se nikdy s pétanquem nesetkali, ale i hendikepované. Navíc může probíhat paralelně v češtině, angličtině a francouzštině. Petr Fuksa je autorem Juniorské online školy pétanque a komentoval zápasy Poháru konfederace žen v Olympijském parku v Lipně a dokáže Vás „vtáhnout do hry“. Při online lekci se vzájemně uslyšíte a můžete tedy i průběžně pokládat konkrétní dotazy.

Co zážitek obnáší?

Jedno připojení na 100 minutový online trénink s Petrem Fuksou, Certifikát o účasti, zaslaný mailem, poradenství ohledně výběru koulí a dalšího vybavení pétanque a tipy na zajímavé zápasy, které jsou k dispozici na internetu a nejoblíbenější turnaje v České republice. PDF s animovanými pravidly dostanete jako dárek.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Při vybraných špičkových utkáních:
- se snadno naučíte správná pravidla, počítání při hře a vzdálenost, na kterou je možné hrát
- rychle pochopíte, jaká je úloha každého hráče v týmu
- se dozvíte, jak se při pétanque chovat, co je v pořádku a co už je „za hranou“
- porozumíte tomu, jak takticky přemýšlejí šampióni
- zjistíte, za co může hráč nebo tým dostat žlutou, oranžovou nebo dokonce červenou kartu
- získáte tipy a triky od mistra republiky
- dostanete zákulisní informace o nejlepších hráčích a nejzajímavějších turnajích ve světě i v České republice
- objevíte atraktivní disciplíny Mistrovství světa ve vyrážení
- budete mít možnost klást otázky, které vás ve spojitosti s pétanque napadnou

Řekli o nás:

„Trénink v Úněticích byl super a přispěl k podstatnému zlepšení mých výsledků na turnajích. Rozvíjí pozornost, koncentraci, předvídavost, lidské vztahy a smysl pro týmovou hru. Ateliéry jsou perfektní a samotná hra na konci tréninku za odměnu.“ Ria Szitányiová, Praha

„Rady zkušeného trenéra pomáhají odstranit vady, které hráč sám nevidí.“ Leoš Krejčín, mistr České republiky kategorie 55+

„Překvapilo mě, jak lehce člověk pétanque podlehne. Trénink hravý, poučný, obtížný…překvapila mě profesionalita s jakou jsou tréninky vedeny. A zapálení všech hráčů do hry, bez rozdílu věku. Právě to je na trénincích nejzajímavější, tento kouzelný sport je opravdu pro všechny. Alena Blieková, Praha

„Přemýšlel jsem o cestě do Evropy dlouho, ale teď vím, že to stálo za to. V nečekaně krátké době mi šlo dobře střílet koule a začalo mě to bavit - to vše díky skvělému vysvětlení základů techniky! Herbert Kwok, Hong Kong

„Byla to moje první zkušenost se stáží pétanque. Naprosto mě nadchla a od té doby jsem přijela již počtvrté. Pokaždé jsem našla odpovědi na moje otázky. Nejvíce mě baví natáčení na video s podrobným rozborem a doporučeními.“ Mary Plan, Francie

Kdo trénink realizuje:
Mezinárodní trenér a propagátor pétanque Petr Fuksa

Certifikovaný trenér Mezinárodní federace pétanque F.I.P.J.P. prvního a druhého stupně (jako jediný ve Střední Evropě)

Organizátor každoroční mezinárodní stáže pétanque v České republice ve spolupráci s C.I.E.P., Mezinárodním výukovým centrem pétanque Mezinárodní federace pétanque F.I.P.J.P.

Pravidelný trenér na mezinárodních stážích C.I.E.P. ve Francii pro individuální hráče i národní týmy (Ukrajina, Slovinsko, Hong Kong, Indonésie, Kazachstán)

Bývalý dlouholetý sekretář České asociace pétanque (ČAPEK) - Mistr republiky pétanque trojic 2015 a 2016, vicemistr dvojic 2017

Doprovod

Tolik kolik se vás vejde pohodlně před monitor.

Poznámka

K zážitku potřebujete počítač s připojením na internet. Nedoporučujeme používat mobilní telefon, kde je obraz příliš malý. Doporučujeme vypnout si další aplikace a notifikace na Vašem počítači tak, abyste se mohli 100 minut plně soustředit na komentovanou online lekci. Připravte si tužku a papír na poznámky a průběžné otázky a dobrou náladu. Trénink lze vést jak v anglickém, tak francouzském jazyce.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Vhodné pro účastníky od 12 do 99 let..

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Únětice u Prahy

1 890,-

Únětice u Prahy

7 865,-


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.