Lázeňský relaxační pobyt

Čeká na vás lázeňský relaxační pobyt s bohatou snídání, ke kterému si můžete na místě objednat mimořádné procedury dle vlastního výběru.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Čeká na vás lázeňský relaxační pobyt s bohatou snídání, ke kterému si můžete na místě objednat mimořádné procedury dle vlastního výběru. Komfortní pokoje jsou stylově a moderně vybaveny od fénu v koupelně přes televizor až po minibar s nealkoholickými i alkoholickými nápoji. Bezdrátové připojení k internetu (WiFi), SAT/TV je samozřejmostí. Ve Spa & Wellness Hotelu Harmonie se nachází moderní balneo & wellness centrum, které využívá přírodních léčivých zdrojů – minerálních vod, přírodního oxidu uhličitého, stejně jako rašeliny a slatiny. Spojení klasických metod léčení s nejmodernějšími medicínskými poznatky zaručuje mimořádnou efektivitu léčby. Jako wellness centrum dále nabízí více než 30 druhů ozdravných, relaxačních, beauty a zeštíhlujících wellness programů. V areálu se nachází parkoviště, dětské hřiště, terasa s obsluhou, sluneční louka s lehátky, chovné rybníky se pstruhy a kapry, jezírko a botanická zahrada. Součástí hotelu je restaurace a taneční kavárna Luna Park, která je vyhlášená svým kulinářským uměním. Zde se pravidelně konají oblíbená taneční odpoledne.

Co se bude dít?

Po příjezdu na místo konání předáte na recepci zážitkový poukaz a budou Vám sděleny detaily pobytu. Poté už je pouze na Vás, jak strávíte svůj volný čas. Check in je od 14:00 hod. do 21:00 hod. a check out do 11:00 hod.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 2 610,- Kč. Můžete ji využít ve Spa & Wellness Hotelu Harmonie například na tento balíček služeb:
1 x ubytování pro 2 osoby,
1 x snídani pro oba (formou bufetu – švédské stoly),
volný vstup do relaxační zóny,
neomezený vstup do bazénového whirlpoolu,
neomezený vstup do finské sauny s coloroterapií a esoterickou hudbou,
parkování v areálu hotelu,
použití trezoru,
ručníky na pokoji,
sleva na Vámi vybranou proceduru 20%,
WiFi připojení k internetu,
pitnou kúru pramene v hotelu.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu. Na místě se hradí místní poplatek za pobyt městu Mariánské Lázně ve výši 50,-/den/os. Poplatek se nevztahuje na osoby do 18 let věku. Výše poplatku se může měnit.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Možný pouze za doplatek dle hotelového ceníku.

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

OP, zážitkový poukaz.

Poznámka

Hotel se nachází v příjemném prostředí 1,5 km od Mariánských Lázních. Dítě do 2 let zdarma v pokoji rodičů. Případnou osobu navíc je nutné nahlásit při rezervaci termínu – doplatek je hrazen na místě konání zážitku. Relaxační zóna s whirlpoolem a finskou saunou je k dispozici od 11:00 do 18:00 hodin denně. Balneo provoz s masážemi a léčebnými procedurami od 8:00 do 16:00 hodin denně. Závaznou rezervaci je možné zrušit bez stornopoplatků 11 dní předem.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Hodnocení zážitku

4.5 (22 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Mariánské Lázně

5 050,-


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-

Pec pod Sněžkou

od 15 000,-

sleva 300 Kč Nejprodávanější

Evropa - dle výběru

1 290,- 990,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.