Jak se vaří pivo U Medvídků

Restaurace a minipivovar U Medvídků Vám nabízí unikátní možnost uvařit si za asistence zkušeného sládka svoje vlastní pivo.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Restaurace a minipivovar U Medvídků Vám nabízí unikátní možnost uvařit si za asistence zkušeného sládka svoje vlastní pivo. Pro tento účel jsme postavili v historických prostorách pivovaru U Medvídků micro-pivovar, který umožňuje uvařit 50 l piva na 1 várku. Pouze u nás máte možnost uvařit si svoje vlastní pivo, na rozdíl od ostatních pivovarů, které jen nabízejí možnost zúčastnit se vaření běžné várky piva. Micro- pivovar používá technicky unikátní dvounádobovou spádovou varnu, historický měděný chladící štok s ruční pumpou a skleněné kvasné nádoby, které umožňují sledovat proces kvašení den po dni. Ležení probíhá v KEG sudu většinou po dobu 4 týdnů. Naši sládci jsou zárukou, že den strávený v pivovaru pro Vás bude nezapomenutelným zážitkem a uvařené pivo zdrojem pýchy a potěšení. Přijďte si vyzkoušet toto krásné řemeslo a staňte se součástí 500-leté tradice vaření piva U Medvídků.

Co se bude dít?

Dostavíte se na místo konání a předáte svůj poukaz. Zážitek začíná obvykle v 8:00. Vaření piva trvá 9 hodin a zahrnuje celý proces od vystírání přes rmutování, zcezování až po chmelovar a následné chlazení mladiny a zakvašování.

Co zážitek obnáší?

Asistenci a výuku sládka po celou dobu vaření, prohlídku Medvídkovského minipivovaru, pivovarskou svačinu-utopenec,tlačenka,škvarková pomazánka,pivní sýr, ochutnávku piv z minipivovaru/ OLDGOTT , „1466“,XBEER-33, oběd - vepřová krkovice na tmavém pivu se šťouchanými brambory, kávu + pivní zmrzlinu, nealkoholické nápoje po celý den, pracovní upomínkové tričko, 50 l uvařeného piva včetně zapůjčení ruční pumpy s narážečem nebo bezplatný pronájem micro-pivovaru na 4 hodiny, certifikát o absolvování akce.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Pohodlné.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Za příplatek na místě je možné dokoupit např. možnost stáčení piva do lahví s patentním uzávěrem, výroba etiket, zajištění dopravy uvařeného piva včetně vyřízení celních náležitostí, zajištění programu v cizím jazyku / angličtina,ruština,němčina /, ubytování v hotelu U Medvídků. Na místě je možné domluvit se na pronájmu micro-pivovaru, nebo ruční pumpy. Minimální počet účastníků je 1 a maximální 4.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý (bez projevů alergických reakcí na chmel či jiné přísady potřebné pro výrobu piva).

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: Odnést si mohu celých 50l piva?

  A: 50 litrů je jedna várka a ta se rozděluje mezi všechny účastníky (počet osob ve skupině je 1-4). Tzn. odnést si můžete od 12.5 litru do 50 litrů piva.

  Q: Za jak dlouho bude pivo možné odnést?

  A: Pivo je připraveno k odběru za 4 – 6 týdnů (dle stupňovitosti vařeného piva).

  Q: Uvařené pivo se stáčí do sudu či lahví?

  A: Obě varianty. Pivo lze stočit do lahví s patentním uzávěrem o obsahu 0,3 l. Cena za láhev je 15 Kč . Můžete využít i nevratných 5l soudků. Cena je 80 Kč/ks.

  Q: Je možno mít vlastní etiketu na přání a kolik by stála?

  A: Můžete použít univerzální etiketu na pivo Oldgott - 13° polotmavý ležák za 500 Kč/50 ks, kde se využívá bublina pro vložení textu, případně loga. Vytvoření grafického návrhu originální etikety by bylo v řádu tisíců Kč.

Hodnocení zážitku

4.9 (6 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Praha 1

od 8 000,-

Praha 1

od 12 000,-

Praha 1

od 14 000,-

Rochoty okr. Dobříš

od 4 900,-

Rochoty okr. Dobříš

od 7 500,-


Podobné zážitky

Nejprodávanější

vícero lokalit

do 50 km od Hradce Králové, do 100 km od Hradce Králové

od 4 330,-

- 390 Kč Nejprodávanější

Praha

3 380,- 2 990,-

Liberec

Mladá Boleslav, Praha

11 900,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.