Den pilotem a mechanikem R44

Pokud jste milovníkem vrtulníků a fascinují Vás i po technické stránce, pak tu máme zážitek šitý na míru právě Vám.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Pokud jste milovníkem vrtulníků a fascinují Vás i po technické stránce, pak tu máme zážitek šitý na míru právě Vám. Vyzkoušejte si na vlastní kůži, jaké je to být na den pilotem a mechanikem R44. Poznejte tento americký stroj z pozice v kokpitu i v roli mechaniků v servisním centru. Přesvědčte se na vlastní oči, jak náročná a precizní práce se skrývá za bezpečným provozem vrtulníků.

Co se bude dít?

Po příjezdu na letiště se seznámíte s pilotem, který překontroluje váš poukaz a poté vám představí vrtulník R44. Po přivítání Vás zavede do moderního centra pro servis a letecký výcvik v Mladé Boleslavi. Než usednete do kokpitu vrtulníku, tak si pod dohledem instruktora vyzkoušíte jeho pilotáž „nanečisto“. Naučíte se, jak se provádějí základní manévry, jako je stoupání a zatáčení, stejně jako se dozvíte vše o základech komunikace na letištích a v kabině letadla mezi Vámi a instruktorem. Poté si společně s instruktorem naplánujete let, dozvíte se a vyzkoušíte vše potřebné než bude motor vrtulníku spuštěn. Následně se přesunete k vrtulníku, kde provedete povinnou předletovou prohlídku s krátkým technickým seznámením stroje, usadíte se a spustíte motor. Instruktor vykomunikuje povolení k odletu. Vzdušným pojížděním se dostaneme na začátek startovací dráhy. V malé výšce se rozletíte nad dráhou pro vzlety a přistání. Po krátké chvíli vrtulník převedete s pomocí instruktora do stoupaní od země a zamíříte mimo prostor letiště po plánované trati letu. Instruktor vám přímo za letu znovu vysvětlí a ukáže základní manévry. Po celou dobu letu budete mít možnost s instruktorem komunikovat a rozebírat prováděnou pilotáž. Po uplynutí letového času nastane nejvíc vzrušující a nejnáročnější fáze celého letu – PŘISTÁNÍ! Po dosednutí na vás čekají poslední úkony před vypnutím motoru a následný rozbor celého letu. Celý zážitek včetně letu trvá přibližně 2,5 hodiny.

Co zážitek obnáší?

Let 50 minut, instruktáž o principech letu v moderní učebně letecké školy NISA AIR, otázky cestujících pilotovi a probrání trasy letu, výběr trasy po domluvě kamkoli vzhledem k délce letu, během letu můžete fotografovat i natáčet videa, návštěva servisního centra.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Do vrtulníku se vejdou maximálně 3 osoby + pilot.

Počasí

V případě nepříznivého počasí (nízká oblačnost, omezená dohlednost, síla větru, silné srážky) se let přesouvá na jiný vhodný termín.

Oblečení

Pohodlné.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Let nelze provézt v noci. Délka letu se počítá od nastartování motoru do dotočení vrtule. Děti: letu se mohou účastnit děti od 3 a více let. Každé dítě musí mít vlastní sedadlo (dítě je považováno za plnohodnotného cestujícího, upnutí do vlastních popruhů a sluchátek). Rezervovaný termín je možné změnit po odsouhlasení pilotem, avšak nejpozději 48 hodin před sjednaným letem. V případě nepříznivého počasí či z technických a organizačních důvodů si provozovatel vyhrazuje právo domluvený termín letu přesunout na jiný den.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Maximální celková váha cestujících (3 osoby) je 250 kg. Víte-li o závažných zdravotních komplikacích, konzultujte je předem s pilotem.

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Mladá Boleslav

od 14 115,-

Mladá Boleslav

od 6 535,-

Mladá Boleslav

od 9 800,-

Mladá Boleslav

od 19 600,-


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou náš tip

Vícero lokalit

od 4 250,-

vícero lokalit

od 15 700,-

vícero lokalit

od 18 700,-

náš tip

Praha Zličín

od 2 270,-

náš tip

Praha

od 2 270,-

náš tip

Praha

od 2 270,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.