Mám poukaz |Degustace a pražení kávy

Liberecké Kávové centrum Vás zve k nahlédnutí a ochutnávce kávy.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Liberecké Kávové centrum Vás zve k nahlédnutí a ochutnávce kávy. Originální zážitek pro všechny milovníky kávy. Od zkušeného baristy se dozvíte spoustu zajímavostí od pěstování kávy až po přípravu espressa či cappuccina. V průběhu školení si budete moci vyzkoušet pražení kávy a vzorek kávy dle vlastní chuti si odnesete také domů. Kávové centrum nabízí také možnost vyzkoušet si práci s profesionálními pákovými i automatickými kávovary na přípravu espressa, cappucina nebo latté. Během školení budete mít možnost rovněž nahlédnout jak se skladuje káva, nebo jak vypadá a funguje servis Kávového centra.

Co se bude dít?

Zážitek začíná v 16:30. Po příchodu na místo předáte svůj zážitkový poukaz baristovi, který Vás následně zavede do srdce centra, kde se nacházejí pražírny kávy, kde bude probíhat hlavní školení o kávě, ukázky pěstování a vlastní pražení. Ve druhé části se přesuneme do místnosti, kde budete zkoušet s baristou přípravu kávy na profesionálních pákových kávovarech. Budete mít zároveň možnost srovnání s přípravou kávy na profesinonálních automatických kávovarech. V průběhu školení budete mít možnost poznat celé Kávové centrum.

Co zážitek obnáší?

1. hodina – (pražení), ukázka zelené kávy, seznámení se s nejčastějšími regiony, ukázka stupňů pražení, vlastní pražení různých káv, měření stupně pražení, vytvoření pražícího profilu – každý si vytvoří svoji vlastní kávu, degustace Brasiliana – ukázka tzv. chybové degustace kávy, která se provádí u čerstvě pražené kávy; 2. hodina – (degustace) vysvětlení k čemu používají různé stupně pražení, proč jsou směsi, jak hrubost mletí ovlivní výslednou chuť kávy, Degustace 6 různých plantážních káv připravených metodou dripu a výběr nejlepší kávy (degustuje se 2x sada 3 káv), namíchaní vlastní směsi kávy; 3. hodina – (espresso příprava) Příprava espressa na profesionálních pákových kávovarech pod vedením zkušeného baristy, Ukázka alternativích příprav kávy.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Pohodlné.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příznivý zdravotní stav, není vhodné účastnit se zážitku s akutním nachlazením či jinými chorobami.

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

4.5 (2 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Liberec

2 420,-

Mladá Boleslav

2 420,-

Mladá Boleslav

11 900,-

vícero lokalit

11 900,-

vícero lokalit

2 420,-
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.