Mám poukaz |

Dárek k sedmdesátinám

V naší nabídce najdete zážitky, které se vryjí do srdce a zanechají tam svou stopu už napořád. Proto si můžete být jisti, že i pro oslavence 70. narozenin u nás najdete vhodný dárek.

Dárky k 70. narozeninám pro muže

Čím potěšit muže? Adrenalinu už si oslavenec za svůj život užil dostatek, ale kdyby přecijen neměl dost, vybírat můžete mezi leteckými zážitky, ale i zážitkovými jízdami v supersportech či dalších adrenalinových zážitcích. Každopádně takovou luxusní degustací ho rozhodně potěšíte. Sáhnout můžete i po odpočinkových zážitcích, při kterých načerpá nové síly.

Dárky k 70. narozeninám pro ženy

Ženy zase potěšíte něčím, u čeho si pořádně oddechnou a budou se cítit jako královny. Dopřejte jim návštěvu kosmetického salonu, ve kterém se o ně budou starat ti nejlepší profesionálové. A nebo zvolte masáž, která je sice klasikou, ale nikdy nezklame. Originálním dárkem by mohl být i prodloužený víkend někde na krásném místě. Případně i takový pobyt, který se ponese na vlně wellness.


nejprodávanější

od 1 000,-

Ověřeno Darinou nejprodávanější
nejprodávanější
nejprodávanější

Český Krumlov

4 630,-

od 1 000,-

Domažlice

od 5 999,-

Dolní Morava

od 5 000,-

okres Ústí nad Orlicí

2 450,-

Frýdlant v Čechách

2 350,-

Plzeň – Černice

2 790,-

Lipenská přehrada

4 100,-

Praha

2 330,-

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.