Mám poukaz |

Dárek k odchodu do důchodu

Po tolika letech strávených v práci je odchod do důchodu určitě něčím, co by se mělo oslavit. Vyberte proto dárek v podobě zážitku, který si obdarovaný užije. Vsaďte na příjemně strávené chvíle, u kterých lze načerpat novou energii a povolit trochu v životním tempu.

Zážitky plné odpočinku

V nabídce máme plno wellness pobytů, masáží či odpočinků ve vířivce. Pokud však oslavenec nejraději odpočívá aktivně, zkuste vybrat některý z našich zážitků na vodě, ve vzduchu či na silnici.


20% sleva

Praha

1 500,- od 1 199,-

náš tip

Praha - Letňany

4 790,-

Domažlice

od 5 999,-

Roudnice nad Labem

5 990,-

Lipenská přehrada

10 900,-

Hradec Králové

od 990,-

Chotýšany

od 5 000,-

Balíček kávy

Praha - Dolní Počernice

2 490,-

Dvořákovo nábřeží, Praha

od 3 190,-

Dvořákovo nábřeží, Praha

od 4 190,-

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.