Dárek k devadesátinám

Může se zdát, že člověk v devadesáti už má vše za sebou a už ho v životě nic nepřekvapí. To ale není pravda. Vždy je prostor se naučit nebo zažít něco nového.


Dárek k devadesátinám
Dárek k devadesátinám

Může se zdát, že člověk v devadesáti už má vše za sebou a už ho v životě nic nepřekvapí. To ale není pravda. Vždy je prostor se naučit nebo zažít něco nového.

Takto krásný věk se každopádně musí oslavit se vší parádou. Sáhněte po zážitkových dárcích, které nejsou plné adrenalinu. Oslavenci dopřejte spíše něco, při čem si odpočinou, naberou nové síly nebo se budou cítit naprosto báječně.

Dárky k 90. narozeninám pro muže

Muži jistě ocení klasiku, kterou jsou degustace luxusních jídel i alkoholu. Případně můžete zvolit i víkendový pobyt na místě s vyhlášenou restaurací. Za takovým zážitkem může obdarovaný vyrazit i se svou drahou polovičkou, dcerou či synem. A nebo mu k tomuto jubileu dopřejte návštěvu barber shopu, kde ho hodí pořádně do gala.

Dárky k 90. narozeninám pro ženy

Ženy zase potěšíte zážitkem, který si užijí hezky v klidu a beze spěchu. Sáhnout můžete po klasice, kterou masáže a další beauty zážitky rozhodně jsou. Dojem ale uděláte i zážitkem, jako je třeba pobyt na zámku. Která žena by se nechtěla cítit jako královna?


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.