Šelmy, lamy, poníci, polární lišky…

Celodenní péče nejen o kočkovité šelmy

Jste milovníky zvířat?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Jste milovníky zvířat? Máte rádi přírodu a vycházky? Pak je tohle zážitky přesně pro vás. V Radosticích u Brna pro vás máme celodenní zážitkový program, který zahrnuje seznámení se šelmami, jejich krmení, procházku s poníky a zajímavé setkání s polárními liškami. Budete součástí každodenních činností, které patří do života kočkovitých šelem a ostatních zvířat v areálu (draví ptáci, lamy, ale i psi a kočky). Vyslechnete si také výklad o chovu zvířat v zajetí a zkušený chovatel vám odpoví na všechny vaše dotazy. Užijte si den v přítomnosti krásných šelem a dalších chlupáčů.

Co se bude dít?

Program začíná v 10,00 hodin krátkým školením o chování v blízkosti šelem. Následovat bude dopolední péče o šelmy a ostatní zvířata (kočky, psi, poníci, lamy, draví ptáci, polární lišky), krmení a úklid výběhů. V polední přestávce vám zajistíme oběd. Odpoledne máte možnost procházky krásnou přírodou v Přírodním parku Bobrava se shetlandskými poníky, které povedete a psy samojedy. Poté se opět můžete zapojit do dalších činností souvisejících s péčí o zvířata (úpravy výběhů, zábava se zvířaty, někdy i veterinární úkony). V pozdním odpoledni se připravuje krmení pro šelmy a následuje vlastní krmení, u kterého budete přímo u šelem. Záleží pouze na vás, nakolik se aktivně zúčastníte prací okolo zvířat. Můžete se s námi podílet na veškeré činnosti, nebo můžete pouze přihlížet, poslouchat náš výklad o chovu a užívat si relax mezi zvířaty. V letních měsících můžete využít i náš 10-ti metrový venkovní bazén se slanou vodou, ze kterého můžete pozorovat šelmy ve výbězích.

Co zážitek obnáší?

Krátké školení o bezpečnosti a chování v přítomnosti šelem, vstup do výběhů, úklid, péče o zvířata, oběd, procházka s poníky, krmení šelem, fotodokumentace v digitální podobě, parkování v uzavřeném objektu. Občerstvení nealko nápoji.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Maximálně 1 osoba jako divák.

Počasí

Má vliv (trvalý déšť není vhodný).

Oblečení

Pracovní, outdoorové (případně ručník a plavky).

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální věk 18 let. Chovatel si vyhrazuje po dohodě s klientem změnu termínu či úpravu zážitkového programu v případě nepříznivého počasí nebo indispozice některého zvířete. Zážitku se účastní vždy jen jeden klient s maximálně jednou osobou jako doprovod.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Radostice

3 990,-

Radostice

3 990,-

Radostice

od 5 990,-

Radostice

od 6 990,-


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Praha

2 420,-

Pardubice

4 500,-

Bečov nad Teplou

od 2 999,-

Bečov nad Teplou

od 4 499,-

Bečov nad Teplou

od 4 999,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.