2 dny na statku Stein s přespáním

Milujete zvířata, ať už jsou chlupatá s kopýtky, a nebo mají peří?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Milujete zvířata, ať už jsou chlupatá s kopýtky, a nebo mají peří? Nabízíme Vám netradiční, ale zajímavý zážitek, který Vás zaručeně alespoň na dva dny dostane z kolotoče starostí a povinností všedních dnů. Zavítejte do Resortu Stein, jehož součástí je mimo jiné statek, na kterém je provozována Ekofarma a Minizoo se 70 zvířaty, jako jsou např. koně, poníci, ovce, kozy, lamy, mula, pštrosi... Zážitek strávíte péčí o tyto chlupáče, kudrnáče a opeřence. Vyzkoušejte si, co taková práce na statku opravdu obnáší.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předložíte na recepci svůj zážitkový poukaz. 1. den se ubytujete v Resortu Stein, seznámíte se s různorodými činnostmi na statku, čeká Vás procházka farmou včetně krmení zvířat a v restauraci 3chodová večeře. 2. den po snídani budete pomáhat při běžných pracích na statku, např. krmení zvířat, práce na dvoře, provoz na pastvinách a práce ve stáji. Check-in: od 14:00 a check-out: do 11:00.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 2990,- Kč. Můžete ji využít v Resortu Stein například na tento balíček služeb:
1 x ubytování vč. polopenze,
Práce na statku cca 9 hod.,
Sleva na wellness 10 %,
Parkování ZDARMA,
WiFi.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu.

Co dalšího se hodí vědět?

Oblečení

Doporučujeme pevnou obuv, oděv vhodný do každého počasí a v případě potřeby holínky.

Na co určitě nezapomenout

OP nebo jiný doklad o potvrzení totožnosti, zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální věk pro realizaci zážitku je 15 let. Chce-li se zážitku účastnit osoba mladší 18 let, je nutný doprovod jednoho z rodičů či zákonného zástupce, který se neúčastní prací. Doprovod si hradí jen přespání a polopenzi ve výši 1.500,- Kč (po příjezdu). Takový doprovod je nutné nahlásit při rezervaci termínu. Ubytováni jste pak ve dvoulůžkovém pokoji. Chcete-li zážitek sdílet s další osobou, která je také vlastníkem stejného zážitku, můžete být ubytováni ve 2lůžkovém pokoji. Požadavek na dvoulůžkový pokoj je nutno nahlásit při rezervaci termínu. Na místě máte možnost dokoupení jízdy na koni, popř. zvýhodněného dárkového poukazu 9 + 1 jízda ZDARMA. Součástí hotelu je také wellness, které zahrnuje whirpool, finskou saunu, parní lázeň a odpočívárnu s terasou. Za doplatek je možné wellness využít, je však nutné si jej rezervovat již při domluvení termínu pobytu.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Heřmanice v Podještědí

8 590,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.