Základy sebeobrany pro ženy u vás doma

Nebojte se chodit sama v nočních hodinách.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Nebojte se chodit sama v nočních hodinách. Osvojte si základy sebeobrany a buďte připravena. Zkuste lekci sebeobrany ve stylu Wing Chun, zaměřenou na co nejjednodušší ale účinné techniky, které lze zvládnout v jakémkoli věku. Wing Chun je bojovým uměním založeným na aplikaci stoletých znalostí a dovedností tradiční školy bojových umění, která ve vás vychovává trpělivost, sílu vůle do života a pomáhá k problému přistoupit z pozice bojovníka. Dvouhodinová lekce sebeobrany pro ženy vás připraví na typické situace na ulici či ve stísněných prostorech jako je výtah a nebo chodba. Zjistíte, že právná prvotní reakce při útoku agresora bývá rozhodující a zvyšuje vám šanci na přežití. Skrze sebeobranu budete v sobě pěstovat hodnoty nezávislosti, svobody, sebedůvěry a lásky k sobě a světu!

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předložíte svůj zážitkový poukaz. Následovat bude zahájení zážitku, kde se nejdříve dozvíte o tradičních bojových umění a technikách sebeobrany Wing Chun a proberete vaše možností a očekávání. Před praktickou částí se vždy provádí kloubní rozcvička a komplex Čchi Kung, které umožňují propracování těla a jeho přípravu na intenzivnější cvičení. Poté již bude následovat praktická část lekce sebeobrany a nácvik bojových technik Wing Chun. Učíme se zde také jak vnímat prostor kolem nás, jak se vyrovnat s fyzickou přesilou protivníka, správně využívat vlastní sílu a využívat výhody blízké vzdálenosti. Neutralizovat útočníka je možné velmi jednoduše, samozřejmě za předpokladu, že jste seznámeni s prvky sebeobrany, a jste připraveni psychologicky tyto prvky nekompromisně použít proti agresorovi!

Co zážitek obnáší?

2 hodiny cvičení, konzultace vašeho zdravotního stavu a kondičních možností, na závěr rozbor dosažených výsledků (upozornění na slabiny, doporučení ke zlepšování/ zbavení se potíže). Jako bonus dostanete slevu 10% na jeden měsíc skupinových lekcí sebeobrany Wing Chun v Praze. Doprava Mistra po Praze a do 10 km od hranice Prahy.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec balíčku. Dopravu trenéra nad 10 km za hranici Prahy.

Co dalšího se hodí vědět?

Oblečení

Pohodlné, sportovní.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální věk účastníka je 18 let. Jestliže by se cvičení mělo konat ve vzdálenosti delší, tj. nad 10 km za hranicí Prahy, je nutné se při rezervaci termínu domluvit na doplatku za dopravu nad rámec uvedených 10 km.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav, Wing Chun je vhodný pro ženy všech věkových kategorií. Pro každou se vybírá individuální program, který počítá se specifickými charakteristikami daného člověka i jeho psychiky.

Hodnocení zážitku

5 (1 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

vícero lokalit

Psáry, Praha (u vás doma)

1 500,-

vícero lokalit

Psáry, Praha (u vás doma)

1 500,-

Praha (u vás doma)

Psáry

1 500,-

Praha (u vás doma)

Psáry

1 500,-

vícero lokalit

Psáry, Praha (u vás doma)

1 599,-

Praha (u vás doma)

Psáry

1 599,-

vícero lokalit

Psáry, Praha (u vás doma)

1 500,-


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Pec pod Sněžkou

od 1 400,-

Únětice u Prahy

1 890,-

Sněžník

1 990,-

Netolice

od 1 200,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.