Zábavný pétanque pro děti s profesionálem

Děti rády objevují nové aktivity.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Děti rády objevují nové aktivity. A zábavný trénink pétanque je nadchne. Je složený z atraktivních ateliérů a soutěží, zahrají si mini-pétanque i opravdový zápas, ve formě her se naučí základní pravidla a můžete si být jisti, že je při příštím zápase na rodinné oslavě jenom těžko porazíte! A třeba je pétanque nadchne tak, že z nich vyroste příští mistr světa pétanque!

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předložíte svůj zážitkový poukaz. Trénink bude přizpůsoben úrovni a věku dítěte a obvykle obsahuje následující: rozcvička a protažení před začátkem tréninku, zábavné ateliéry a hry, při kterých se děti přirozeným způsobem naučí správná pravidla a základní techniku hodu, děti nadchne mini-pétanque a budou si chtít vyzkoušet v opravdovém zápase, co se při něm naučili, tipy a triky šampiónů, zajímavosti o pétanque a závěrečné protažení, dotazy účastníků. Trénink je vhodný pro děti od 6 do 15 let včetně účastníků, kteří se nikdy s pétanque nesetkali a hendikepované. Pro účastníky od 15 do 99 let doporučujeme vybrat 75 minutový Trénink pétanque s profesionálem nebo 150 minutový VIP trénink s profesionálem pro uzavřenou skupinu 1 – 6 osob. Trénink může probíhat paralelně v češtině, angličtině a francouzštině.

Co zážitek obnáší?

60 minutový trénink s mezinárodním trenérem a dvojnásobným mistrem republiky Petrem Fuksou, pronájem veškerého potřebného vybavení včetně speciálních dětských koulí na pétanque a prostor Ubulodromu, největšího krytého hřiště na pétanque přímo v Únětickém pivovaru, Certifikát o účastni na tréninku s mezinárodním trenérem pétanque, malé občerstvení (nealko, ovoce, chipsy), stylový dárek.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Řekli o nás:
„Trénink v Úněticích byl super a přispěl k podstatnému zlepšení mých výsledků na turnajích. Rozvíjí pozornost, koncentraci, předvídavost, lidské vztahy a smysl pro týmovou hru. Ateliéry jsou perfektní a samotná hra na konci tréninku za odměnu.“ Ria Szitányiová, Praha

„Rady zkušeného trenéra pomáhají odstranit vady, které hráč sám nevidí.“ Leoš Krejčín, mistr České republiky kategorie 55+

„Překvapilo mě, jak lehce člověk pétanque podlehne. Trénink hravý, poučný, obtížný…překvapila mě profesionalita s jakou jsou tréninky vedeny. A zapálení všech hráčů do hry, bez rozdílu věku. Právě to je na trénincích nejzajímavější, tento kouzelný sport je opravdu pro všechny. Alena Blieková, Praha

„Přemýšlel jsem o cestě do Evropy dlouho, ale teď vím, že to stálo za to. V nečekaně krátké době mi šlo dobře střílet koule a začalo mě to bavit - to vše díky skvělému vysvětlení základů techniky! Herbert Kwok, Hong Kong

„Byla to moje první zkušenost se stáží pétanque. Naprosto mě nadchla a od té doby jsem přijela již počtvrté. Pokaždé jsem našla odpovědi na moje otázky. Nejvíce mě baví natáčení na video s podrobným rozborem a doporučeními.“ Mary Plan, Francie

Kdo trénink realizuje:
Mezinárodní trenér a propagátor pétanque Petr Fuksa

Certifikovaný trenér Mezinárodní federace pétanque F.I.P.J.P. prvního a druhého stupně (jako jediný ve Střední Evropě)

Organizátor každoroční mezinárodní stáže pétanque v České republice ve spolupráci s C.I.E.P., Mezinárodním výukovým centrem pétanque Mezinárodní federace pétanque F.I.P.J.P.

Pravidelný trenér na mezinárodních stážích C.I.E.P. ve Francii pro individuální hráče i národní týmy (Ukrajina, Slovinsko, Hong Kong, Indonésie, Kazachstán)

Bývalý dlouholetý sekretář České asociace pétanque (ČAPEK) - Mistr republiky pétanque trojic 2015 a 2016, vicemistr dvojic 2017

Doprovod

Není možný

Počasí

Nemá vliv (hřiště jsou krytá a vyhřívaná)

Oblečení

Pohodlné sportovní oblečení a boty

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz

Poznámka

Do Únětic jezdí autobus 355 z metra Dejvická (20 minut). Ubytování v Úněticích je možné v penzionu U Lasíků nebo v penzionu Ve Mlýně. Tréninku se účastní maximálně 8 hráčů. Termíny jsou vypsané v sekci "časté dotazy".

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav, zážitek je vhodný i pro hendikepované, krytá hřiště mají bezbariérový přístup, vhodné pro účastníky od 12 do 99 let, pro mladší doporučujeme vybrat Zábavný pétanque pro děti s profesionálem.

Pro koho

K jaké příležitosti

Na co se ptáte nejčastěji?

  • Otázky a odpovědi

    Q: Jaké jsou nejbližší vypsané termíny?

    A: Děti: NE 1.3. 2020 od 14h00 a PO 27.4. 2020 od 16h.

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Únětice u Prahy

1 890,-

Únětice u Prahy

7 865,-


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.