V hotelu St. Joseph Royal Regent

Wellness pobyt v Karlových Varech

Vydejte se do samého srdce Karlových Varů a ubytujte se v designovém Spa & Wellness hotelu St.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Vydejte se do samého srdce Karlových Varů a ubytujte se v designovém Spa & Wellness hotelu St. Joseph Royal Regent. Ten se nachází v bezprostřední blízkosti minerálních pramenů a lázeňských kolonád. Užijte si relaxační procedury a ničím nerušený odpočinek v unikátním hotelovém wellness Skyland. To se nachází v nejvyšším patře budovy a má k dispozici whirlpool, 3 druhy saun (finská, parní a mořská) a velký bazén s protiproudem přímo pod prosklenou střechou. Nechybí ani odpočinková zóna s barem a sluneční terasa s výhledem na město. Vaše chuťové pohárky se zase můžou těšit na gurmánský zážitek ve stylové restauraci Mayflower, kde ochutnáte to nejlepší z české i mezinárodní kuchyně ve formě bohatých švédských stolů. Ten doplňuje i salátový bufet a nechybí ani výborné domácí zákusky či poháry. Posedět u drinku můžete v hotelovém baru Regent's club. Zní vám to jako ubytování snů? Také takové je. Na nic nečekejte a vyrazte to vyzkoušet na vlastní kůži.

Co se bude dít?

Pro rezervaci ubytování je nutné spojit se s provozovatelem, nahlásit mu druh ubytování, délku a případně služby, které chcete čerpat. Pokud hodnota ubytování a ostatních služeb překročí hodnotu poukazu, který vlastníte, je nutné částku doplatit na místě konaného zážitku. Po domluvě ubytování a služeb s provozovatelem si s ním dohodnete termín využití. Následně Vám bude termín potvrzen také e-mailem. Po příjezdu na místo konání, v domluvený den a hodinu, předložíte svůj zážitkový poukaz na recepci, kde se také seznámíte s detaily pobytu. Poté budete ubytováni. Ubytování a služby nad rámec hodnoty poukazu hradíte na místě konání zážitku. Služby pro čerpání poukazu, inspiraci pro sestavení balíčku či přímo výběr již sestaveného balíčku dodavatelem můžete vybrat přímo na https://www.royalregent.cz/. Poukaz lze čerpat pouze jednorázově. Check in je od 14.00 a check out do 11.00

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 8 000,- Kč. Můžete ji využít v hotelu ST. JOSEPH ROYAL REGENT na Vámi zvolený balíček služeb (nedílnou součástí balíčku je vždy ubytování a k němu je možné zvolit další služby, které hotel nabízí). Vybírat můžete https://www.royalregent.cz/.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu.

Co dalšího se hodí vědět?

Oblečení

Pohodlné, v restauraci smart casuall.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, OP, doporučujeme přezůvky do části spa.

Poznámka

Min. věk alespoň jednoho z účastníků 18 let, děti od 12 let. Poukaz platí pouze pro objednávku, součástí které je ubytování. Poukaz je nutné čerpat jednorázově.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Karlovy Vary

od 10 000,-

Karlovy Vary

od 15 000,-


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-

Pec pod Sněžkou

od 15 000,-

sleva 300 Kč

Evropa - dle výběru

1 290,- 990,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.