Vstup do Hop Arena Čestlice (10 hodin)

Tak tenhle zážitek je zábava opravdu pro každého.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Tak tenhle zážitek je zábava opravdu pro každého. Užijete si zde spoustu atrakcí, na kterých se vyřádíte, ať jste malý nebo velcí. V areálu HOP ARENA Čestlice můžete skákat jako o život od rána do večera. Je to největší trampolínové centrum v České republice, kde si na více než 2700 metrech čtverečních užijete 53 trampolín na 12 atrakcích pro děti už od 3 let. Vyzkoušejte si překážkovou dráhu "Cesta Ninja bojovníka" či trampolínu umožnující skok až do výšky 4,5 metru, ale i basketbal, vybíjenou a další. Sem rozhodně stojí za to zaskočit. :)

Co se bude dít?

Při prvním vstupu předáte svůj zážitkový poukaz, který bude na pokladně zkontrolován a vy zaregistrováni. Poté se seznámíte s pravidly a provozním řádem HOP Areny. Následně obdržíte kartu s nabitým počtem hodin, který je obsahem tohoto balíčku. Není nutné celý počet hodin čerpat naráz :-). Karta od HOP areny má platnost 6 měsíců a v průběhu této doby můžete nahraný počet hodin vyčerpat. Na závěr dostanete na ruku barevný náramek, se kterým můžete vstoupit do světa trampolín :-).

Co zážitek obnáší?

Multi Vstup kartu na 10 hodin skákání (karta je přenosná).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Tohle nevyzkoušíte nikde jinde. Atrakce jako Cesta Ninja bojovníka prověří vaši fyzičku i odvahu. Při Basketbalu na trampolíně budete létat ke koši jako Michael Jordan. Je jen na vás, jaké dobrodružství zvolíte.

Maxiskok

Akrobatické skoky? Výskoky na vysoké zdi? I tohle taky najddete. Akrobatických trampolín máme hned osm a zdi kolem různě vysoké. Troufnete si?

Cesta ninja bojovníka

Tři trasy. Tři náročnosti. Tři bojovníci. Předveďte své ninja schopnosti a zvládněte trasu za nejkratší čas. Ale nezapomeňte - země je láva!

Basketbal

Tady přichází ta pravá zábava. Skákat na trampolíně a trefovat se u toho do koše není žádná hračka. Trénink však dělá mistra. Vyzvěte svého kamaráda v počtu vhozených košů - kurty máme dva.

Trampolíniště

Skákejte na své trampolíně a až získáte trochu odvahu zkuste přeskočit na další a na další a na další... Kolik trampolín přeskáčete než se vám zamotá hlava? Odvážnější mohou trénovat seskoky a výskoky na trampolínové boxy.

Lezeská stěna

Zkuste vylézt až nahoru! U nás se nemusíte bát, protože padáte vždy do měkkého. A po dopadu si můžete zaplavat i v našem pěnovém moři.

Vybíjená

Že vybíjená nemůže být zábavnější? To jste ještě nezkusili trampolínovou, kde jsou úskoky zábavnější a střely rafinovanější.

Přehazovaná

Kdo s koho?! Cesta k úspěchu vede přes dobře načasovanou obranu. Znemožněte protihráči vystřelit a sami pak zamiřte za vítězstvím.

Přetlačovaná

Jestli máte dobrou rovnováhu, tak vás tento souboj bude bavit. S bojovou tyčí v ruce smetete všechny své protivníky z povrchu zemského. Ti si za odměnu zaplavou hanbou v pěnovém moři zpátky na pevninu.

Pěnové moře

Vyzkoušejte si ty nejnáročnější triky! Hladký dopad zajistí pěnové kostky, kterých tady máme přímo celé moře. A jako bonus - je vážně sranda se z nich potom dostat zpátky na pevninu.

Hopaskok

Co takhle sprint na naší dlouhé trampolíně? Věřte nám, že to je výborné nejen pro kondičku, ale bude vás to i bavit.

Hopsaliště

Aby u nás byly malé děti v bezpečí, mají vyhrazeno několik trampolín, kde mohou bezhlavě skákat.

Batoliště

I ti nejmenší si u nás najdou zábavu. Pro děti do pěti let máme speciální atrakci. Než dorostou na trampolíny pro větší, mohou zatím natrénovat pohupování a hopsání na dětských trampolínkách.

Doprovod

Neskákající doprovod má vstup zdarma (více v Častých dotazech u zážitku na webu).

Počasí

Nemá vliv, prostory jsou navíc plně klimatizované.

Oblečení

Pohodlné sportovní oblečení. Protiskluzové ponožky jsou pro skákání na trampolínách nezbytností. Za 50,- se dají u nás zakoupit. Pokud si donesete své protiskluzové ponožky, můžete skákat v nich.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, doporučujeme pohodlné sportovní oblečení. Protiskluzové ponožky jsou pro skákání na trampolínách nezbytností. Za 60,- se dají u nás zakoupit. Pokud si donesete své protiskluzové ponožky, můžete skákat v nich.

Poznámka

Tento zážitek není nutné rezervovat předem. Můžete se dostavit kdykoliv v otevírací době HOP Areny, která je uvedena na https://hoparena.cz/praha. Pokud si chcete v klidu zaskákat mimo špičku, doporučujeme návštěvu Hop Areny pondělí-pátek. Na místě se můžete občerstvit v HOPstru. Na trampolíny se může v jakémkoliv věku, nicméně doporučujeme věk od 3 let. Pro menší děti do 3 let je připraveno batoliště, které je zdarma. K dispozici je 91 parkovacích míst i wifi zdarma. Při čerpání zážitku více osobami je nutné přihlédnout k času na kartě (např. pokud máte kartu na 10 hodin, můžete jít s dalšími 9 přáteli na hodinu skákat či se dalšími 4 kamarády skákat 2 hodiny).

Jak uplatnit benefity?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Čestlice

od 1 400,-


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou náš tip

Praha

od 1 900,-

Ověřeno Darinou náš tip

Praha

od 1 770,-

Ověřeno Darinou náš tip

Praha

od 2 070,-

Ověřeno Darinou - 600 Kč

Most

4 990,- od 4 390,-

Ověřeno Darinou Nejnižší cena

Most

3 799,-

Plzeň

3 900,-

vícero lokalit

3 999,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.