Víkend pro novomanžele v Krumlově

V historickém centru Českého Krumlova najdete krásný rodinný Boutique hotel Romantick, který nabízí ubytování pro novomanžele v příjemném prostředí s možností posnídat na zahradě.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

V historickém centru Českého Krumlova najdete krásný rodinný Boutique hotel Romantick, který nabízí ubytování pro novomanžele v příjemném prostředí s možností posnídat na zahradě. Pokoje v osobitém květinovém designu vás stojí za návštěvu. Přijeďte srtávit líbánky do Českého Krumlova do hotelu Romantick.

Co se bude dít?

Po příjezdu na místo konání předložíte svůj zážitkový poukaz na recepci, kde vám sdělíme také detaily pobytu. Novomanželský víkend začnete romantickým přivítáním s lahví prosecca a čokoládovými pralinkami. Ubytováni budete v jednom z květinových dvoulůžkových pokojů. Druhý den začnete snídaní servírovanou až do postele. Zbytek dne můžete věnovat lenošení nebo si užít romantickou procházku kolem zámku s nejkrásnějšími výhledy na starobylé město, vyfoťte svoji drahou polovičku zapůjčeným polaroid fotoaparátem, k dispozici budete mít album deseti fotografií a můžete si tak zachytit první novomanželské výletové okamžiky, které si odvezete. Snídani další den ráno, si můžete užít ve snídaňové restauraci nebo posnídejte přímo v zahradě. Check – in: 14:00, check – out:11:00.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 5580,- Kč. Můžete ji využít v Boutique hotel Romantick například na tento balíček služeb: 1x romantické svatební přivítání (0,7l prosecco, čokoládové pralinky a výzdoba pokoje květními plátky); 2x ubytování ve dvoulůžkovém květinovém pokoji (Chrpa, Růže růžová, Kopretina, Violka vonná nebo Vlčí mák); 1x snídaně do postele dle vlastního výběru pro ranní lenošení; 1x snídaně formou bufetu ve snídaňové restauraci; 1x zapůjčení polaroidu s balíčkem deseti fotografií pro zachycení prvního novomanželského výletu.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Pohodlné.

Na co určitě nezapomenout

OP, zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální věk pro čerpání zážitku je 18 let.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: Je možné s sebou na pobyt vzít psa?

  A: Ano, pejsci jsou vítáni. Poplatek činí 100,-/noc.

Hodnocení zážitku

4.4 (47 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Český Krumlov

od 3 380,-

Český Krumlov

4 630,-


Podobné zážitky

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Heřmanice v Podještědí

8 590,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.