Mám poukaz |Soukromá off-road expedice

Užijte si neobvyklou výpravu industriální i nedotčenou krajinou severozápadních Čech plnou nečekaných kontrastů.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Užijte si neobvyklou výpravu industriální i nedotčenou krajinou severozápadních Čech plnou nečekaných kontrastů. V off-roadu a s průvodcem, co zná ta nejzajímavější zákoutí. Vyberete si výlet, který vás nejvíc zajímá, nasednete do off-roadu a necháte se unášet nečekaným kouzlem krajiny a jejích příběhů. Ať už vás láká podívat se do uhelného velkolomu za plného provozu, kochat se sopečnou krajinou Českého středohoří s těmi nejkrásnějšími výhledy nebo probádat s námi tajemné a opuštěné Doupovsko, na tenhle výlet jen tak nezapomenete. Vybrat si můžete z různých expedic. Poznávací výlety jsou skvělým dárkem pro celou rodinu, partu přátel nebo tým kolegů, méně pohyblivé lidi i pro ty kdo vyhledávají pohodlnou turistiku. Jet vás může až 6 na jeden poukaz, pokud je vás víc, není problém uplatnit až 3 poukazy najednou.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo setkání předáte průvodci zážitkový poukaz. V terénním voze vás vezmeme na nejzajímavější a málo známá místa severozápadních Čech dle vámi zvoleného výletu. Vybrat si můžete v sekci otázky a odpovědi. Zvolený výlet nahlaste při rezervaci termínu. Po celou dobu vám bude k dispozici průvodce a jeho nezapomenutelné vyprávění. V průběhu výletu si uděláme půlhodinovou přestávku na jídlo, po jeho skončení vás opět zavezeme na místo setkání.

Co zážitek obnáší?

4-5 hodinový soukromý výlet v off-road voze až pro 6 osob s programem dle individuální domluvy s průvodcem, služby průvodce po celou dobu výletu a jeho poutavé vyprávění.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, stravu, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Maximální počet osob na poukaz je 6.

Počasí

Má vliv – více informací v poznámce.

Oblečení

Outdoorové, pevná obuv.

Na co určitě nezapomenout

OP, vždy zážitkový poukaz.

Poznámka

V případě nepříznivých klimatických podmínek může po domluvě dojít k drobné změně programu výletu tak, abyste si jej užili na maximum (např. v případě špatné viditelnosti nahradíme vyhlídková místa jinou atraktivní lokalitou). V případě extrémně nepříznivého počasí bude domluven náhradní termín.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příznivý zdravotní stav.

Pro koho

K jaké příležitosti

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: Jaká místa můžeme u jednotlivých lokalit navštívit?

  A:
  Stezky uhlí - těžba z blízka: exkurze přímo do uhelného velkolomu za plného provozu, off-road přejezdy výsypkami a jízda dolem, impozantní vyhlídka na zámek nad okrajem hnědouhelného lomu (na tento výlet nemůžou děti do 12 let);

  Uhelným Mosteckem: industriální krajina Mostecké uhelné pánve plná obřích povrchových dolů a chemického průmyslu;

  České středohoří - sopečná tajemství: magické sopky, daleké výhledy, kouzelná stepní krajina, návštěva kozí farmy a rýžování českých granátů;

  Stezky révy - za vínem Českého středohoří: vinařská tradice Čech, sopečná krajina s vinicemi a prastarými hrady, návštěva místního vinařství a ochutnávka lokálních vín a pokrmů;

  Doupovskem - opuštěnou krajinou: opuštěná zádumčivá krajina, jízda terénem, zaniklé obce, daleké výhledy;

  Krušnohořím - za netušenými kontrasty: kontrasty industriální a panenské krajiny, obnovená příroda, dech beroucí panoramata;

Hodnocení zážitku

5 (5 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Ústecký kraj

od 4 990,-

Ústecký kraj

3 980,-


Podobné zážitky

Olomoucký kraj (Hlubočky)

1 790,-

Benátecká Vrutice

2 000,-

Praha

3 600,-

okres Ústí nad Orlicí

2 450,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.