Na offroad trati, polní cestě a silnici

Jízda na čtyřkolce Praha

Vyzkoušejte, co dokáže čtyřkolka CF MOTO X520 na offroad trati, polní cestě a silnici.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Strmé výjezdy a náročné pasáže, které byste pěšky těžko zdolali, jsou pro tuto čtyřkolku hračka. Je jenom na vás, zda se odvážíte jí nechat řádit na plné obrátky! Ponořte se do blátivého světa offroadu a zažijte adrenalin při jízdě na divoké čtyřkolce CF MOTO X520. Projedete se na offroad trati, silnici a polních cestách v Praze. Zkušení instruktoři vás naučí, jak ji zkrotit a bezpečně ovládat. Zároveň vám představí celou offroad trať a rádi vás provedou všemi obtížnými pasážemi. Ať už jste začátečník nebo pokročilí, tuhle jízdu si nemůžete nechat ujít.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo předložíte svůj zážitkový poukaz instruktorovi. Celková doba zážitku (příprava, instrukce, jízda) trvá cca 120 min., jízda samotná cca 105 min. Na místě Vám instruktor podá instrukce k jízdě na čtyřkolce, bude Vám zapůjčena helma a můžeme vyrazit za dobrodružstvím. Na místě podepisujete spoluúčast v případě poškození vozidla – náhled naleznete ve fotogalerii. Jízda bez řidičského průkazu není možná!

Co zážitek obnáší?

105 minut jízdy na čtyřkolce CF Moto X520,
přibližně 15 minut instruktáže,
pohonné hmoty,
helma ve velikosti L-XL,
hygienická kukla,
vstup na offroad dráhu po dobu jízdy,
doprovod instruktora po celou dobu jízdy,
havarijní pojištění s spoluúčastí 5%, minimálně však 15 000,- Kč,
úrazové pojištění.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný, jako divák na bezpečných místech trati (více v pozn.).

Počasí

V případě deště se nejezdí.

Oblečení

Pevné boty, sportovní oblečení, které se může zašpinit.

Na co určitě nezapomenout

Řidičský průkaz skupiny B, občanský průkaz, pro osoby mladší 18 let je vyžadován písemný souhlas rodiče (podpisuje se na místě) a účast při jízdě. Minimální věk 12 let.

Poznámka

Jízda bez řidičského průkazu není možná! Máte-li svou helmu, můžete si ji na zážitek přinést. Zážitek lze využít celoročně obvykle - úterý, středa, neděle od 9:00 do 16:00, jiné termíny po dohodě podle obsazenosti dráhy. Závazně sjednaný termín je možné zrušit bez stornopoplatků 6 pracovních dní předem. Možnost jízdy i juniorům (dětem od 12 let) a osobám bez řidičského průkazu jen po písemném souhlasu rodičů a bez možnosti uplatnění pojištění. Jízda bez řidičského průkazu je povolena pouze na uzavřené offroad trati pod dohledem instruktora. Jízda může být z bezpečnostních důvodů zamítnuta při podezření na požití alkoholu nebo jiných omamných látek, stejně tak při nerespektování pokynů instruktora a to bez nároku na náhradu.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav.

Pro koho

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Náš tip

Praha

od 1 770,-

Velký Masarykův okruh Brno

od 5 149,-

Velký okruh Autodrom Most

od 5 149,-

Velký okruh Autodrom Most

od 9 149,-

Ověřeno Darinou 51% sleva Nejprodávanější

Hradec Králové

5 980,- od 2 899,-

32% sleva Náš tip

Hradec Králové

1 190,- od 799,-

Nejprodávanější

Plzeň

3 330,-

Novinka


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.