Telčsko na čtyřkolce

Pokud jste milovníkem pohodové jízdy krajinou a nového poznání, pak je tento zážitek stvořen přímo pro vás.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Pokud jste milovníkem pohodové jízdy krajinou, pak je tento zážitek stvořen přímo pro vás. Čeká Vás téměř celodenní výlet příjemně strávený v sedle čtyřkolky při prohlídce Telčského okolí. Vydáte se na obhlídku a průjezd místní motokrosovou dráhou. Následuje cesta nádhernou přírodou po veřejně přístupných cestách i necestách na pozdně gotický hrádek Roštejn, který se nachází uprostřed lesů romantické krajiny Javořických vrchů. Výlet si zpestříte projetím druhé motokrosové dráhy „Dyjické mosty“. Z tratě vyrazíte na nedalekou rozhlednu Oslednice s výhledem na nejvyšší vrchol Vysočiny „Javořici“ a samotné městečko Telč. Z rozhledny zamíříme na náměstí, kde bude čas na oběd dle vlastního výběru. Pak zamíříte na venkovní obhlídku místního zámku a zámecké zahrady. Na konci celého výletu nás čeká jako perlička motokrosová dráha, kterou projedeme a užijete si tak i drsnější terén nebo si dle dohody jen tak zajezdíme na louce. Výlet končí kolem 16 hodiny příjezdem na centrálu do Vílance u Jihlavy.

Co se bude dít?

Po příjezdu od Vás instruktor převezme zážitkový poukaz. Poté vyplníte protokol o zapůjčení čtyřkolky a zapůjčíte si potřebné vybavení pro jízdu. Následuje instruktáž z ovládání čtyřkolky a chování při jízdě. Poté usednete na stroj a vyrážíte za instruktorem jedoucím na vlastním stroji před Vámi. Ten je Vám po celou dobu k dispozici a dohlíží na bezpečnost a správné ovládání čtyřkolky. V průběhu zážitku je vyhrazen čas na oběd - cca 2 hodiny. Nezpomeňte si tak hotovost/platební kartu. Spolujezdec je možný za doplatek. Jeho účast je nutné nahlásit při rezervaci termínu. Doplatek je hrazen na místě konání zážitku.

Co zážitek obnáší?

Zapůjčení kvalitní čtyřkolky s pohonem 4x4 (Gladiator X520, X450),
zapůjčení Helmy,
palivo,
kompletní instrukce před jízdou,
průvodce jedoucího na vlastní čtyřkolce před Vámi včetně paliva.
Údržbu stroje po uskutečnění zážitku prováděnou instruktorem – omytí, promazání, doplnění paliva apod.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný za doplatek.

Počasí

Má vliv.

Oblečení

Pohodlné, dle aktuálního počasí, pevná obuv bez podpatku.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, řidičské oprávnění sk. B

Poznámka

V případě zájmu možnost prohlídky hradu Roštejn. Čtyřkolky mají standardní povinné pojištění pro provoz na pozemních komunikacích ze zákona. Čtyřkolky nejsou pojištěny havarijně, proto za veškeré škody, které způsobíte na strojích vlastní vinou, nesete plnou odpovědnost a hradíte veškeré náklady na opravy a další škody způsobené Vaším jednáním. Budete plně informováni o ovládání a bezpečnosti při jízdě na čtyřkolce a je důležité dodržovat pokyny instruktora. Na místě máte možnost uhradit příplatek (připojištění) za případně vzniklou škodu přesahující 10.000,- příplatek je 500,-Kč/hod. Rezervace termínu je dobré uskutečnit alespoň 14 až 30 dní předem. Aby se zážitek mohl konat, je nutné termín naplnit min. počtem 4 účastníků. Skupinu tvoří maximálně 6 jezdců + instruktor.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Dobrý fyzický i psychický stav. Řidič nesmí být pod vlivem alkoholu či jiných omamných a psychotropních látek. Zážitek není vhodný pro těhotné.

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: Jak se řídí čtyřkolka?

  A: Ovládání čtyřkolky je velmi jednoduché, a pokud budete dodržovat veškeré pokyny instruktora, nemá se v podstatě co stát. Škody nám ale i přes tuto skutečnost vznikají, je to ale téměř vždy doménou lidí, kteří přeceňují své schopnosti a i přes upozornění instruktora nedodržují zásady bezpečné jízdy. V případě, že byste se na některou překážku apod. necítili, vždy budete mít možnost zastavit a danou překážku objet či pod pečlivým vedením instruktora zdolat. Pokud čtyřkolka bude vykazovat poškození, řidičem nezaviněné (např. vady motoru, defekt kola apod.) v žádném případě po Vás nebude vyžadována náhrada za takovouto přímo nezaviněnou škodu.

  Q: Je možné na místě dokoupit další služby?

  A: Ano, k dispozici jsou např.: Ochranná přilba jezdce, spolujezdce – zapůjčení zdarma v ceně zážitk;
  Spolujezdec sedícího za Vámi – 1200,-Kč/výlet;
  Nepromokavý oděv zapůjčení – 100,-Kč (kalhoty, svršek);
  Chránič páteře nebo celohrudní chránič zapůjčení – 100,-Kč;
  Hygienická kukla do helmy zakoupení, zůstává Vám – 150,-Kč;
  Rukavice zapůjčení – 50,-Kč;
  Videozáznam ze zážitku pořízené kvalitní sportovní HD Kamerou Drift HD Ghost umístěnou na helmě jezdce, případně jiného jezdce jedoucího za Vámi, tak aby Vás kamera zabírala. – 200,-Kč (cena nikoliv za hodinu ale až dle časové možnosti kamery – cca 3hodiny záznamu) záznam zasíláme následně přes uschovna.cz, nutné vyplnit e-mail;
  Doplňky výše uvedené můžete použít vlastní;
  Na místě je možné si před jízdou připlatit příplatek za případně vzniklou neúmyslně zaviněnou škodu přesahující 10.000,-, příplatek je 1900,-/celý výlet (v případě poškození Vaší vinou a uhrazením příplatku 1900,- před jízdou, nebudeme v případě neúmyslně zaviněné škody vyžadovat náklady spojené s opravou přesahující částku 10.000,-Kč, škody do 10.000,- je třeba uhradit vždy, stejně tak jako kdyby byla čtyřkolka pojištěna havarijně – pojišťovny toto nazývají termínem spoluúčast.)

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Jihlava

od 2 790,-

Jihlava

od 2 390,-

Jihlava

od 1 990,-

Jihlava

od 1 990,-

Jihlava

od 1 890,-


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Náš tip

Praha

od 1 770,-

Velký Masarykův okruh Brno

od 5 149,-

Velký okruh Autodrom Most

od 5 149,-

Velký okruh Autodrom Most

od 9 149,-

Ověřeno Darinou 51% sleva Nejprodávanější

Hradec Králové

5 980,- od 2 899,-

32% sleva Náš tip

Hradec Králové

1 190,- od 799,-

Nejprodávanější

Plzeň

3 330,-

Olomoucký kraj (Hlubočky)

1 790,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.