Kurz sportovní jízdy na závodním okruhu

Kurz sportovní jízdy je určen pro veškeré automobilové nadšence, kteří se chtějí něco o sportovní jízdě dozvědět a také si své nabyté zkušenosti ihned ověřit na závodním okruhu Autodromu Most.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Kurz sportovní jízdy je určen pro veškeré automobilové nadšence, kteří se chtějí něco o sportovní jízdě dozvědět a také si své nabyté zkušenosti ihned ověřit na závodním okruhu Autodromu Most. Jedná se tak o jediný kurz tohoto typu u nás, který se koná na opravdovém závodním okruhu. Jistě také zaujme i zejména ty, kteří už mají některý z automobilových kurzů za sebou a chtějí se dále zdokonalovat.

Co se bude dít?

Po příjezdu předáte svůj poukaz a následovat bude teoretická část kurzu o délce 60 minut, posléze si vyzkoušíte jízdy na cvičných plochách polygonu (180 min.). Teoretická část: probíhá na učebně za použití moderní projekční techniky. Formou výkladu a diskuze se účastníci seznámí se základními zásadami techniky sportovní jízdy. Praktická část: je rozdělena do dvou částí a to na výcvik na modulech polygonu a trénink na závodní dráze. Praktická část se provádí pod dohledem instruktorů, kteří postupně seznamují účastníky se sportovním způsobem jízdy, s praktickým ověřením a osvojením poznatků z teoretické části. Po celou dobu je zajištěna komunikace mezi instruktorem a účastníkem vysílačkami.

Co zážitek obnáší?

Kurz sportovní jízdy pro 1 osobu ve vlastním voze v areálu Centra bezpečné jízdy, 60 minut teorie, 180 minut praktická část, 60 minut praktická část závodní okruh, účastnický certifikát.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Jako divák (teoretické a praktické části se smí účastnit jen držitel certifikátu)

Počasí

Má vliv – v případě sněhu není možné vyučovat na závodní dráze, v takovémto případě bude navrhnut náhradní termín

Oblečení

Pohodlné.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, na kurz bude přijat pouze účastník vlastnící řidičské oprávnění sk. B, který není pod vlivem alkoholu či jiných návykových látek (především drogy). Kurz je možné absolvovat pouze ve voze způsobilém k provozu v technickém stavu, který nebude poškozovat kluzné plochy a není extrémně znečištěno.

Poznámka

Volný termín je vypisován obvykle 1x měsíčně.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav.

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

4.9 (20 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Březnice okres Příbram

od 1 999,-

Březnice okres Příbram

od 2 499,-

Praha/Čestlice

od 1 790,-

Praha/Čestlice

od 3 390,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.