Mám poukaz |Párty loď - dámská jízda na lodi

Tak na tuhle party rozhodně nezapomenete.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2023

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Tak na tuhle party rozhodně nezapomenete. Ať už půjde o oslavu narozenin, rozlučku se svobodou a nebo si jen tak užít s přáteli, tak na téhle lodi to parádně rozjedete. Nevšední zážitková plavba sportovní lodí Yamaha AR230 je prostě zážitek, na který se nezapomíná. Společně nastartujeme tohoto ďábla se dvěma motory a výkonem 320 koní, dáme volume doprava a vyrazíme na párty na vodní hladině přímo v Praze.

Co se bude dít?

Na zážitek se dostavte nejméně 10 min. před plavbou. Po příchodu na místo předáte svůj zážitkový poukaz a seznámíte se s programem. Současně podepíšete dokumenty, které jsou k realizaci plavby potřebné. Čeká vás hodinová plavba motorovou lodí Yamaha AR230 HO. Před vyplutím budete proškoleni zkušeným kapitánem, který Vám bude po celou dobu k dispozici. Na plavbu s Vámi vypluje náš zkušený kapitán a i vy si můžete vyzkoušet, jak se řídí loď pod jeho vedením. K realizaci zážitku se neváže ani skládání kauce či zálohy a ani podpis směnky.

Co zážitek obnáší?

Pronájem motorové lodě na 1 hodinu, projeté palivo, zapůjčení záchranných a bezpečnostních pomůcek, služby zkušeného kapitána.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku

Co dalšího se hodí vědět?

Víte, že i svět motorových člunů má svoji Formuli 1? Tím, čím je pro automobilový sport seriál závodů Formule 1, tím je pro nejrychlejší vodní čluny podnik s názvem Class 1. Tyto čluny brázdící vodní hladiny, jsou technickými zázraky, jejichž pilotování je i při nižších rychlostech skutečným zážitkem.

Foresti & Suardi – SCAM 88 je mezi nimi se svou maximální rychlostí 265 Km/hod na první pozici. Díky ideálním vlastnostem (délka 13,02 metrů, šířka 3,6 metrů) a motorem Lamborghini-SCAM o obsahu 8,2 litru je nejrychlejší sportovní lodí světa. Takhle italská kráska je v závodním pelotonu nepřehlédnutelná díky své kanárkově žluté barvě. Čluny závodící v Class 1 mají velmi podobné parametry, například všechny lodě váží 4 800 kilogramů. Ovšem v maximální rychlosti se přece jen mírně liší a právě Foresti & Suardi – SCAM 88 je ze všech nejrychlejší. V závodě ovšem rozhoduje nejen rychlost, ale také ovladatelnost člunu a samozřejmě umění a zkušenosti pilota.

Stejně jako všechny ostatní závodní čluny využívá „osmaosmdesátka“ navigační systém GPS. Je vyrobena z kompozitních materiálů (materiál ze dvou, nebo více substancí s rozdílnými vlastnostmi, které dohromady dávají výslednému výrobku nové vlastnosti, které nemá sama o sobě žádná z jeho součástí). Hlavní přísadou k těmto materiálům jsou uhlíková neboli karbonová vlákna.

Doprovod

Není možný - maximální počet účastníků je 9.

Počasí

Nemá vliv, plavba je možná téměř za každého počasí.

Oblečení

Oblečení závisí na počasí. Na loď je třeba mít na přezutí čisté boty či přezůvky se světlou podrážkou. Doporučujeme sportovní oblečení. Za příznivého počasí se můžete po lodi pohybovat bosí. Doporučujeme mít s sebou i nepromokavou bundu.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz a platný OP.

Poznámka

Plavby probíhají v předem stanových termínech. Na lodi s vámi pluje zástupce provozovatele zážitku. Rezervaci je možné zrušit nebo změnit nejpozději 14 dní před zamluveným termínem. Pro ještě příjemnější chvilky na vodní hladině Vám rádi na vyžádání připravíme malé pohoštění (pohoštění je potřeba domluvit předem při rezervaci termínu). Zážitek se koná obvykle 1-2x měsíčně.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příznivý zdravotní stav.

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

5 (1 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Praha - Modřany

4 999,-

Brno v Porsche 911 Carrera kit

od 3 349,-

Praha

od 1 699,-

Praha

od 3 399,-

Praha

od 5 099,-

Praha

od 2 099,-


Podobné zážitky

České Budějovice

1 290,-

Český Krumlov

1 340,-

vícero lokalit

1 699,-

Děčín

od 2 800,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.