Projížďka na “Čezetě” se sajdkárou

Patříte k obdivovatelům starých motocyklů a chtěli byste si užít jízdu na jednom z klasických českých veteránů?

 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Patříte k obdivovatelům starých motocyklů a chtěli byste si užít jízdu na jednom z klasických českých veteránů? Máme pro vás připravený naleštěný stroj ČZ 250/455 se sajdkárou Velorex 560 s rokem výroby 1961. Užijete si překrásnou dvouhodinovou projížďku v podhůří Orlických hor a vychutnáte si na vlastní kůži co to je, řídit poctivý stroj. Kdo maže, ten jede! Tak si držte klobouky, jedeme z kopce.

Co se bude dít?

Po příjezdu na místo konání Vás seznámíme s historií motocyklu jeho ovládáním a jízdními vlastnostmi. Pokud nevlastníte svou helmu, vybereme pro Vás vhodnou velikost a vrhneme se na zkušební jízdu, abyste si mohli vše osahat a případně se poradit s instruktorem. Pak už Vás čeká samotná vyjížďka malebnou krajinnou podhůří Orlických hor. Zážitek je možné využít obvykle PO-ČT a mimo státních svátků v uvedené dny. Zážitek můžete rezervovat také jako spolujízdu, kdy řídit bude vlastník motocyklu. Při rezervaci je pak nutné variantu spolujízdy nahlásit.

Co zážitek obnáší?

Zapůjčení motocyklu ČZ 250/455 + sidecar Velorex 560 r.v. 1961 (2hod.) instruktáž, seznámení s motocyklem, cvičná jízda, neomezené kilometry, pohonné hmoty, zapůjčení helmy.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možné vzít až dva spolujezdce, ale optimální je řidič a jedna osoba do sidecaru.

Počasí

Má vliv – ideální počasí je beze srážek.

Oblečení

Vhodné pro jízdu na motocyklu, pevná obuv, dlouhé nohavice, bunda, rukavice.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, občanský průkaz, řidičský průkaz, hotovost na složení vratné kauce.

Poznámka

Stáří spolujezdce v sidecaru není zákonem omezeno, ale pro bezpečnost doporučujeme min. 6let. Doporučujeme dovézt si vlastní motopřilbu i pro spolujezdce, kdo nemá, zapůjčíme přilbu vhodné velikosti. Vhodné oblečení a rukavice pro jízdu na motocyklu nezapůjčujeme. Nutné řidičské oprávnění min. sk. A2. Vratná kauce je stanovena na 10 000,- Kč. Zážitek je možné využít pouze v pracovní dny kromě pátku. Motocykl nebude zapůjčen osobám nesplňujícím zákonné podmínky pro řízení motorového vozidla (např. pod vlivem alkoholu a návykových látek, bez držení příslušného řidičského oprávnění, nedostatečné ovládání vozidla).

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Osoba zdravotně způsobilá k řízení motorového vozidla kategorie motocykl. Vzhledem ke konstrukci motocyklu max. váha řidiče 95 kg + spolujezdec v sidecaru max. 80 kg.V případě dvou osob na motocykl max. celková váha 160 kg. + spolujezdec v sidecaru max. 80 kg.

Hodnocení zážitku

5 (6 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Rychnov nad Kněžnou

2 899,-


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Náš tip

Praha

od 1 770,-

Velký Masarykův okruh Brno

od 5 149,-

Velký okruh Autodrom Most

od 5 149,-

Velký okruh Autodrom Most

od 9 149,-

Ověřeno Darinou 51% sleva Nejprodávanější

Hradec Králové

5 980,- od 2 899,-

32% sleva Náš tip

Hradec Králové

1 190,- od 799,-

Nejprodávanější

Plzeň

3 330,-

Olomoucký kraj (Hlubočky)

1 790,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.