Zážitkové dárky pro motorkáře

Adrenalin mají vyznavači těchto rychlých strojů v krvi. Vyberte z naší nabídky zážitkových dárků pro motorkáře a udělejte jim radost.

Inspirujte se následujícími tipy na dárky pro motorkáře.

Tipy na jízdy

Milují Moto GP a chtěli by zažít, jaké to je, se projet na okruhu? Darujte jim jízdu na simulátoru a splňte jim jejich sen. Co takhle jim dopřát jízdu v terénu s motorkami BMW? Vyzkouší si několik různých stojů od této německé značky a otestují jejich výkonnost v Šikově Mlýně nedaleko Brna.

I motorkáři potřebují relax

Z jízdy na motorce může nastat nějaké to bolení zad a namožení svalů. Darujte motorkářům třeba 10 vstupů na celotělovou kryoterapii - léčbu mrazem, kde jejich svaly povolí. A co takhle intenzivní thajskou masáž, při které se hloubkově vyrelaxují.


Zážitkové dárky pro motorkáře

nejprodávanější

Hradec Králové

od 2 990,-

nejprodávanější

Vysoké Mýto

5 100,-

Domažlice

od 5 999,-

akce

Vícero lokalit

2 490,- od 2 299,-

Šiklův Mlýn

5 100,-

Dolní Čermná

5 100,-

okolí Pelhřimova

od 4 479,-

Praha - Vrané nad Vltavou

od 1 699,-

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.