Lázeňská péče pro vás

Pobyt v Augustiniánském domě****

Užijte si senzační relaxaci ve dvou v lázeňské oblasti Luhačovice …v místě, kam tak rád jezdil Leoš Janáček.

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Užijte si senzační relaxaci ve dvou v lázeňské oblasti Luhačovice …v místě, kam tak rád jezdil Leoš Janáček. Luxusní odpočinek a relax na vás čeká ve výjimečném hotelu Augustiniánský dům ****superior. V místní restauraci Symfonie si dopřejete vyhlášené snídaně a gurmánské lahůdky, které probudí vaše touhy poznat více z místní kuchyně. Romantické chvíle si společně užijete v originálním wellness centru, které dá odpočinout vašemu unavenému tělu i mysli. Projít se můžete na čerstvém vzduchu v zahradě 6 smyslů a nebo si zaplavat v letních měsících v koupací jezírku s vodopádem.

Co se bude dít?

Pro rezervaci balíčku je nutné se spojit s provozovatelem a nahlásit mu druh ubytování, jeho délku a případné další služby, které chcete čerpat. Pokud hodnota zvoleného balíčku překročí hodnotu poukazu, který vlastníte, je nutné takový balíček doplatit na místě konání zážitku. Po domluvě ubytování a služeb s provozovatelem si s ním domluvíte termín využití. Následně Vám bude termín potvrzen také e-mailem. Po příjezdu na místo konání, v domluvený den a hodinu, předáte svůj zážitkový poukaz na recepci, kde se seznámíte s detaily pobytu. Následně budete ubytováni. Ubytování a služby nad rámec hodnoty poukazu hradíte na místě konání zážitku. Služby pro čerpání poukazu můžete vybrat přímo na https://www.augustian.cz/. Inspiraci pro sestavení balíčku můžete čerpat na https://www.augustian.cz/24749-wellness-pobyty-luhacovice a nebo si takový balíček přímo zvolit. Poukaz lze čerpat pouze jednorázově. Check in: 14:00 a check out: 10:00.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 10 000,- Kč. Můžete ji využít v hotelu Augustiniánský dům**** na vámi zvolený balíček služeb (nedílnou součástí balíčku je vždy ubytování a k němu je možné zvolit další služby, které hotel nabízí). Vybírat můžete na https://www.augustian.cz/.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu.

Co dalšího se hodí vědět?

Počasí

Může mít vliv jen v případě venkovních aktivit.

Oblečení

Pohodlné, k večeři pak společenské.

Na co určitě nezapomenout

OP či cestovní pas, zážitkový poukaz.

Poznámka

Poukaz platí pouze pro objednávku, součástí které je ubytování.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Luhačovice

od 5 000,-

Luhačovice

od 15 000,-


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-

Pec pod Sněžkou

od 15 000,-

sleva 300 Kč Nejprodávanější

Evropa - dle výběru

1 290,- 990,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.