Kung fu - trénink s Mistrem u vás doma

Patříte mezi ty, co ocení individuální přístup?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Patříte mezi ty, co ocení individuální přístup? Chcete se pustit do bojového umění kung fu v soukromí? Pak je tento dárek jak stvořený právě pro vás. Seznamte se s tradičním bojovým uměním Wing Chun Kung Fu pod vedením Mistra Zubaryeva a přibližte se k výkonům filmové hollywoodské hvězdy Bruce Lee. Tento styl má unikátní genotyp bojového umění, který přežil v průběhu staletí a nyní po celém světě získává stále větší popularitu díky unikátní kombinaci bojového a zdravotního aspektu, jednoduchostí provádění a efektivitou v boji. Lekce jsou zaměřené na co nejjednodušší techniky, které lze zvládnout v jakémkoli věku a bez rozdílu v pohlaví. Specialitou je také spojení útočné a obranné stránky v každé technice. Tak už nečekejte a vydejte se po cestě Wing Chun.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předložíte svůj zážitkový poukaz. Následovat bude zahájení zážitku, kde se nejdříve dozvíte o tradičních bojových umění a technikách Wing Chun a proberete vaše možností a očekávání. Před praktickou částí se vždy provádí kloubní rozcvička a komplex Čchi Kung, které umožňují propracování těla a jeho přípravu na intenzivnější cvičení. Poté již bude následovat praktická část lekce sebeobrany a bojové techniky Wing Chun. Učíme se zde principy a bojová techniky, koordinaci vlastního těla, jak vnímat prostor kolem nás a nesoustředit se pouze na jednoho útočníka, jak kontrolovat nejen energii útoku, ale i své vlastní tělo. Během tréninků poznáte taky efektivitu klasických bojových technik Wing Chun - technik lepících rukou: rozvíjí citlivost, reakce a koordinaci. Učí vyrovnat se s fyzickou přesilou protivníka, správně využívat vlastní sílu a využívat výhody blízké vzdálenosti. Podobná cvičení jsou i pro nohy.

Co zážitek obnáší?

2 hodiny cvičení, konzultace vašeho zdravotního stavu a kondičních možností, na závěr rozbor dosažených výsledků (upozornění na slabiny, doporučení ke zlepšování/ zbavení se potíže). Jako bonus dostanete slevu 10% na jeden měsíc (měsíční permanentku) skupinových lekcí Wing Chun v Praze. Doprava Mistra po Praze a do 10 km od hranice Prahy.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec balíčku. Dopravu trenéra nad 10 km za hranici Prahy.

Co dalšího se hodí vědět?

Oblečení

Pohodlné, sportovní.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální věk účastníka je 18 let. Jestli-že by se cvičení mělo konat ve vzdálenosti delší tj. nad 10 km za hranicí Prahy, je nutné se při rezervaci termínu domluvit na doplatku za dopravu nad rámec uvedených 10 km.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příznivý zdravotní stav, Wing Chun je vhodný pro všechny: muže i ženy, slabé i silné. Pro každého se vybírá individuální program, který počítá se specifickými charakteristikami daného člověka i jeho psychiky.

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

vícero lokalit

1 500,-

vícero lokalit

1 500,-

Praha (u vás doma)

1 500,-

Praha (u vás doma)

1 500,-

vícero lokalit

1 500,-

Praha (u vás doma)

1 500,-


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.