Dovolená s dětmi v Mikulově

Navštivte Hotel Ryzlink a užijte si pohodovou rodinnou dovolenou v nedávno otevřeném designovém vinařském hotelu s nejkrásnějším výhledem na dominantu Mikulova, Svatý kopeček.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Navštivte Hotel Ryzlink a užijte si pohodovou rodinnou dovolenou v nedávno otevřeném designovém vinařském hotelu s nejkrásnějším výhledem na dominantu Mikulova, Svatý kopeček. Úchvatná je nejenom poloha hotelu, ale také jeho celková architektura. Původní starý statek se snoubí s moderním stylem tohoto hotelu. Hotel disponuje dětským koutkem, dětským venkovním hřištěm a zejména obrovskou zahradou, kde můžete bez obav nechat děti dovádět, zatímco budete ochutnávat víno a kochat se krásnými výhledy na terase hotelu. Spojení toho nejlepšího vína a stylového designového ubytování vám umožní prožít úžasný pobyt přímo v centru vinařské oblasti – v Mikulově.

Co se bude dít?

Při příjezdu do hotelu Vás bude čekat welcome drink z nejlepších vín Vinařství Fučík. Na pokoji pro Vás bude připravena láhev vína na účet hotelu. Jeden z večerů bude pro Vás připravena degustace vín Vinařství Fučík. Ukážeme Vám, kde naše víno vzniká a vysvětlíme Vám naši filosofii výroby vín. Součástí degustace je degustační sousto (pečivo, sýr, klobásky a voda), které Vám umožní naplno vychutnat a zhodnotit rozdíly mezi jednotlivými víny. Každé ráno na Vás bude čekat bohatá snídaně podávaná formou bufetu a večer večeře s tříchodovým menu. Děti se zabaví v dětském koutku nebo na krásném dětském venkovním hřišti s obrovským pískovištěm. Při odjezdu na Vás budou čekat dvě lahve vína ze speciální edice Diamond, které je možno koupit pouze v Hotelu Ryzlink nebo na eshopu Vinařství Fučík. Check – in: 15:00 - 20:00 a check – out: do 11:00.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 7 830,- Kč. Můžete ji využít v Hotelu Ryzlink například na tento balíček služeb:
welcome drink,
ubytování pro rodinu na dvě noci v pokoji Exclusive s výhledem,
2x večeře a snídaně,
degustace 6 vzorků vín z Vinařství Fučík párovaných s degustačními sousty pro rodiče,
2 láhve vína z naší unikátní řady Diamond,
dětský koutek přístupný po celý den,
dětské venkovní hřiště přístupné po celý den,
parkování v areálu hotelu,
Wi-Fi připojení.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu.

Co dalšího se hodí vědět?

Nejstarší záznamy o výrobě vína pochází už z Řecka z období mezi 6000 až 5000 let př.n.l. Některá svědectví ale uvádějí, že vinařství se zrodilo na území dnešní Gruzie před 8000 lety př.n.l. Byli to však Řekové, kteří zdokonalili technologii výroby vína.
Ve středověké Evropě se zásadním podporovatelem vína stala katolická církev, pro kterou bylo nezbytnou součástí oslavy mše. V dobách politické nestability se vinařské postupy udržovaly a rozvíjely v křesťanských klášterech, které měly dostatek zdrojů, bezpečné zázemí a zájem na zvyšování kvality svého vína.

Vinařství na jižní Moravě

Počátky pěstování vinné révy na území jižní Moravy jsou datovány už ve 2. století a jsou spjaty s velkým rozšířením pěstování vinné révy v Pannonii za císaře Proba, za jehož vlády se hranice římské říše posunula až k Pavlovským vrchům. Vojáci 10. římské legie zaháněli žízeň vodou, kterou z hygienických důvodů míchali s vínem. Postupem času však dodávky vína z říše vázly, a tak se vojáci rozhodli založit na jihozápadních svazích Pálavských kopců první vinice. Takto byly pravděpodobně položeny základy moravského vinařství, i když přímé důkazy o výsadbě vinic v této oblasti pocházejí až z přelomu 8. a 9.století.

Počasí

Nemá vliv, pouze venkovní hřiště je přístupné podle počasí.

Na co určitě nezapomenout

OP, zážitkový poukaz.

Poznámka

Za doplatek 300,- Kč je možné ubytovat se v rodinném apartmánu Diamond. závaznou rezervaci lze zrušit bez stornopoplatků 8 dní předem. Maximální věk pro dítě, které může čerpat s rodiči tento zážitek je 12 let, jež musí splňovat v den příjezdu. Nástupními dny na pobyt jsou PO, ÚT, ST.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav.

Hodnocení zážitku

4.5 (1 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  4
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  4
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-

Pec pod Sněžkou

od 15 000,-

sleva 300 Kč

Evropa - dle výběru

1 290,- 990,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.