Den ve videoherně pro rodinu

Pronikněte do historie herního průmyslu a vyzkoušejte si spolu se svou rodinou legendární videohry.

  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Pronikněte do historie herního průmyslu a vyzkoušejte si spolu se svou rodinou legendární videohry. ArcadeHry jsou nejdéle otevřenou videohernou a současně i muzeem arkádových automatů v Čechách. Zahrát si můžete na 175 plně funkčních automatech, na nichž si můžete vyzkoušet legendy jako Pong, Donkey Kong, Pac-Man, Galaga, Super Mario Bros a mnoho dalších.

Co se bude dít?

Ve vybraný veřejný otevírací den kterými jsou všechny soboty, neděle a vybrané státní svátky (vždy aktuálně zobrazeno na webových stránkách) přijdete na pokladnu, prokážete se zážitkovým poukazem a obsluha ověří jeho platnost. Následně Vás označí razítkem na ruce a v ten okamžik to teprve začíná. Vstoupíte do největšího herního muzea ve Střední Evropě! Všechny automaty jsou Vám pak k dispozici zdarma, můžete si zahrát všechny arkádovky jaké jste kdy chtěli.

Co zážitek obnáší?

Rodinná vstupenka (2x dospělý + 2x dítě do 14 let), 8x nápoj dle vlastního výběru, 2x balení pravých Céček, 2x originální klíčenka ArcadeHry, 2x originální náramek ArcadeHry.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Zážitek můžete čerpat v SO, NE či ve vybrané státní svátky ve veřejných otevíracích dnech (obvykle od 10 do 19 hodin). Před návštěvou videoherny si ověřte otevírací den na www.ArcadeHry.cz.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav.

Pro koho

K jaké příležitosti

Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Červený Újezd

od 1 200,-
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.