Dárek k pětapadesátinám

Narozeniny v tomto krásném věku jsou významným jubileem, které je zapotřebí náležitě oslavit. Dopřejte oslavenci zážitek, na který jen tak nezapomene.


Dárek k pětapadesátinám
Dárek k pětapadesátinám

Narozeniny v tomto krásném věku jsou významným jubileem, které je zapotřebí náležitě oslavit. Dopřejte oslavenci zážitek, na který jen tak nezapomene.

Dárky k 55. narozeninám pro ženy

Ženy jistě potěší poukaz do vyhlášené restaurace na prvotřídní gurmánské hody, na které mohou vyrazit se svou drahou polovičkou. Vyhlídková plavba je také typem zážitku, který u žen boduje. A pokud sháníte opravdovou originalitu, dopřejte ženě noc na zámku. Která z žen by si nechtěla připadat jako v pohádce?

Dárky k 55. narozeninám pro muže

Muži ve formě ocení sportovně pojaté zážitky, díky kterým si mohou vyzkoušet úplně nové sporty, o kterých dosud třeba ani neslyšeli. Nebo máte za úkol obdarovat vytříbeného gurmána? Potěšte jeho chuťové pohádky poukazem do vyhlášené restaurace na degustaci jídel či alkoholu.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.