Mám poukaz |

Dárek k pětapadesátinám

Narozeniny v tomto krásném věku jsou významným jubileem, které je zapotřebí náležitě oslavit. Dopřejte oslavenci zážitek, na který jen tak nezapomene.

Dárky k 55. narozeninám pro ženy

Ženy jistě potěší poukaz do vyhlášené restaurace na prvotřídní gurmánské hody, na které mohou vyrazit se svou drahou polovičkou. Vyhlídková plavba je také typem zážitku, který u žen boduje. A pokud sháníte opravdovou originalitu, dopřejte ženě noc na zámku. Která z žen by si nechtěla připadat jako v pohádce?

Dárky k 55. narozeninám pro muže

Muži ve formě ocení sportovně pojaté zážitky, díky kterým si mohou vyzkoušet úplně nové sporty, o kterých dosud třeba ani neslyšeli. Nebo máte za úkol obdarovat vytříbeného gurmána? Potěšte jeho chuťové pohádky poukazem do vyhlášené restaurace na degustaci jídel či alkoholu.


nejprodávanější

Praha Zličín

od 2 090,-

nejprodávanější
náš tip
náš tip

Praha - Letňany

2 890,-

Novinka
Novinka

Závodní okruh Autodrom Brno

8 729,-

Novinka

Závodní okruh Autodrom Brno

16 229,-

Nové Město Nad Metují

2 000,-

Domažlice

od 5 999,-

Varvažov v Krušných horách/Rovečné na Vysočině

1 950,-

Roudnice nad Labem

5 990,-

Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.