Dárky k osmnáctinám

Vstup do dospělosti se musí oslavit se vší parádou! Proto vsaďte na dar v podobě zážitku, který obdarovanému jeho narozeniny krásně zpestří.


Dárky k osmnáctinám
Dárky k osmnáctinám

Vstup do dospělosti se musí oslavit se vší parádou! Proto vsaďte na dar v podobě zážitku, který obdarovanému jeho narozeniny krásně zpestří.

Ideální dárek k osmnáctinám

Ženy jistě potěší zážitek, díky kterému se budou cítit opravdu speciálně. Náštěva v kosmetickém salonu, příjemná masáž, wellness se saunou a vířivkou anebo ruce šikovného kadeřníka budou tím pravým, čím ji vykouzlíte úsměv na rtech.

Mužské oslavence zase jistě potěší pořádné dobrodružství se špetkou adrenalinu. Třeba takový let letadlem, seskok padákem či bungee jumping budou ideálním způsobem, jak bláznivě tu svou dospělost přivítat a oslavit.


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.