Mám poukaz |Bungee katapult

Zatoužili jste po pořádné porci adrenalinu?

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2023

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Zatoužili jste po pořádné porci adrenalinu? Při tomhle zážitku budete napumpovaní adrenalinem od hlavy až k patě. Proleťte se vzduchem na bungee katapultu až do výšky 36 metrů (118 stop). Upoutáni v bezpečnostním postroji budete padat volným pádem zpět k zemi. Tak už na nic nečekejte a užijte si tuhle šanci na pořádný adrenalin!

Co se bude dít?

Seskok je nutné rezervovat nejpozději 30 dní před termínem seskoku. Čas rezervace není časem seskoku, ale časem, kdy se máte dostavit k zaregistrování k seskoku Po příchodu na místo konání předáte svůj zážitkový poukaz, vypíšete a podepíšete registraci ke skoku a pravidla chování během i po skoku a svůj zdravotní stav http://xtreme-sports.cz/bungee-jumping-podminky.html. Po instruktáži se odebere na místo, kde bude dokončena příprava k vystřelení katapultem. Po seskoku obdržíte certifikát o absolvování zážitku. Pořadí skokanů na místě určuje výhradně provozovatel skoků. Doba čekání na katapultování se pohybuje od 5 minut do 4 hodin v závislosti na psychice účastníků a počasí.

Co zážitek obnáší?

1x bungee katapult.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Myšlenka dobrodružného volného pádu, při kterém vás před smrtí chrání pouze lano připoutané ke kotníkům, není žádnou novinkou. Tato adrenalinová aktivita nachází své kořeny ve starobylé legendě, kterou uchovává v paměti domorodý kmen na ostrově Pentecost v souostroví Vanuatu v Melanésii v Jižním Pacifiku.

Můžeme narazit na různé verze této legendy, shodují se ale v jednom - zmínce o ženě, která se rozhodla originálním způsobem uniknout před zlým manželem. Vyšplhala na vysoký strom, kde si uvázala ke kotníkům liánu. Manžel vylezl za ní, ale než se mu podařilo manželku chytit, vrhla se střemhlav hlavou dolů. Muž skočil také, ale zabil se. Žena přežila jen díky liáně přivázané ke kotníkům. Pak se již legenda rozchází ve dvou verzích. Jedna tvrdí, že muži začali skoky provozovat k obdivu k odvaze, kterou žena projevila. Ta druhá říká, že se muži chtěli pojistit, aby je již žena nemohla oklamat a proto se tohoto obřadu smějí účastnit jen oni sami.

Časem se ze zvyku vyvinul rituál, kterým si domorodci pokoušeli zajistit dobrou úrodu. Každý rok očistili svahy od všech větví a kamenů, rozmělnili hlínu, aby mírnila dopad, a vztyčili skokanskou věž. Pro západní civilizaci tento rituál poprvé zaznamenala expedice NationalGeographic v roce 1950, která zvyk popsala jako skoky do hloubky z výšky okolo 65 stop. V roce 1970 Kal Müller, další reportér NationalGeographic, jako první cizinec vyzkoušel skok, při kterém se zastaví srdce, jak doslovně Müller rituál popsal. A odtud již nebyla daleká cesta k bungee jumpingu, jak jej známe dnes.

Doprovod

Je možný, mimo vyhrazený prostor.

Počasí

Skáče se za každého počasí.

Oblečení

Pohodlné s přihlédnutím k počasí.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz, OP průkaz k prokázaní věku a totožnosti.

Poznámka

Zážitek se koná ve vypsaných termínech dodavatelem v těchto lokalitách: Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň. zážitek je vhodný pro chlapce i děvčata, muže i ženy s váhou od 50 kg do 110 kg. Seskok může absolvovat osoba starší 18 let, která se prokáže OP. Mladší zájemci potřebují písemný souhlas rodičů nebo zákonného zástupce, jež jsou u seskoku přítomni. Na místě se totiž podepisuje smlouva k seskoku. Nemůže-li být zákonný zástupce či rodič přítomni, je skokan povinen si tuto smlouvu vyžádat s dostatečným předstihem, vytisknout ji, rodiče ji pak vyplní a podepíší - údaje musí být ověřeny (check point či notář). Na místě máte také možnost objednat si videozáznam na DVD či upomínkové triko na památku. Vypsaným termínům seskoků je nutné se přizpůsobit. Volné termíny dodavatel vypisuje na www.bungee-katapult.cz/bungee-katapult-terminy.html

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Každý účastník podepisuje následující prohlášení o zdravotním stavu - http://xtreme-sports.cz/bungee-jumping-podminky.html

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

5 (1 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

náš tip

Harrachov

1 199,- 1 019,- 15% sleva

Harrachov

1 490,- 1 267,- 15% sleva

Smržovka a okolí

990,- od 842,- 15% sleva

Smržovka a okolí

1 590,- od 1 352,- 15% sleva

Smržovka a okolí

2 500,- od 2 125,- 15% sleva

Chomutov

1 599,- 1 359,- 15% sleva

vícero lokalit

2 399,- 2 039,- 15% sleva

Plzeň

2 399,- 2 039,- 15% sleva


Podobné zážitky

náš tip

Harrachov

1 199,- 1 019,- 15% sleva

náš tip

Mladá Boleslav

4 499,- od 3 824,- 15% sleva

Nejnižší cena

Most

3 300,-

Nejnižší cena

Most

3 300,-

garance 4000 m

Most

5 000,- 4 250,- 15% sleva

Meziměstí

1 990,- 1 692,- 15% sleva

Meziměstí

2 990,- 2 542,- 15% sleva

Meziměstí

3 990,- 3 392,- 15% slevaKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

Prožijte nezapomenutelné chvíle s Vašimi blízkými – darujte jim zážitek jako dárek a ukažte jim, jak moc si jich vážíte, jak moc je máte rádi! Naše zážitková agentura Vám umožní darovat netradicní dárky a potešit tak opravdu každého. Dárky od Alergie potešily už sta tisíce zákazníku.