Zážitky a dárky v Brně a Jihomoravském kraji

Brno je plné krásných památek, které stojí za to navštívit. Spojte to i se zážitkem, díky kterému na návštěvu Jihomoravského kraje nezapomenete. A vyznavači adrenalinu si tu také přijdou na své.


Zážitky a dárky v Brně a Jihomoravském kraji

Ověřeno Darinou náš tip

Vícero lokalit

od 4 250,-

vícero lokalit

od 15 700,-

Velký Masarykův okruh Brno

od 5 149,-

Novinka

Brno

od 1 690,-

Ověřeno Darinou 15% sleva

Ostrov u Macochy

od 1 390,-

nejprodávanější

vícero lokalit

2 190,-

akce

Vícero lokalit

1 890,- od 1 799,-

vícero lokalit

2 000,-

Brno – Žebětín

4 900,-

Radostice

od 5 990,-

Jedovnice

od 800,-

vícero lokalit

2 490,-

vícero lokalit

od 1 370,-

vícero lokalit

2 360,-


Zážitky a dárky v Brně a Jihomoravském kraji

Brno je plné krásných památek, které stojí za to navštívit. Spojte to i se zážitkem, díky kterému na návštěvu Jihomoravského kraje nezapomenete. A vyznavači adrenalinu si tu také přijdou na své.

V naší nabídce najdete nejeden zážitek, který vám rozbuší srdce. Od rychlé jízdy autem po sportem nabitá dobrodružství - třeba takový výlet do podzemních jeskyní.

Letecké zážitky

Snad nejžádanější zážitek - let balónem si můžete užít i v Brně a okolí! Vyberte si romantiku v oblacích v podobě soukromého letu balónem, nebo splňte někomu sen s dárkem let balónem standart. Pro nadšence do letadel bude vhodný vyhlídkový let v americkém letounu C172 v České Lípě.

Střelnice v okolí Brna a adrenalinové zážitky

Obklopte se slováckými tradicemi a atmosférou Moravy v Hodoníně a spojte výlet se zážitkem! Konkrétně se střelbou ze zbraní dle vlastního výběru. Budete mít k dispozici samopaly, pušky, revolvery, brokovnice a mnohem více. Pokud jste fanda historie a láká vás vystřelit si ze zbraní 2. světové války, tak vyberte zážitek zbraně 2. světové války. Vystřelíte si z třeba ze samopalu MG34, STEN gun nebo legendárního spojeneckého Thompsonu. Za adrenalinem nemusíte jenom na střelnici, co takhle se projet v Mitsubishi Lancer EVO IX s mistrem České republiky? Pavel Valoušek vás prokoučuje ostrými zatáčkami a rovinkami. Rallye vás neláká a máte radši ulízlé supersporty? Projeďte se na silnici ve Ferrari 488 GTB a Lamborghini Gallardo na 40 minut.

Originální zážitky

Hledáte originální dárek pro vaše blízké? Vyberte netradiční zážitky v Brně a Jihomoravském kraji. Jedním takovým je krmení kočkovitých šelem v Radosticích. Jste fanoušci umění a rádi malujete? Tak to bude vhodným dárkem arteterapie - terapie malbou, pro rodiče s dětmi.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.