Gurmánské zážitky v Brně a v Jihomoravském kraji

Bavte se, užívejte si ty nejlepší delikatesy a dopřejte sobě nebo svým blízkým zážitek. V sekci Gurmánské zážitky Jihomoravský kraj najdete přesně to, po čem vaše chuťové pohárky touží.

4.9 (108 recenzí)

Gurmánské zážitky v Brně a v Jihomoravském kraji

Brno u vás doma

od 3 499,-

Bukovany

od 5 809,-

Hradčany - Brno venkov

3 499,-


Gurmánské zážitky v Brně a v Jihomoravském kraji

Bavte se, užívejte si ty nejlepší delikatesy a dopřejte sobě nebo svým blízkým zážitek. V sekci Gurmánské zážitky Jihomoravský kraj najdete přesně to, po čem vaše chuťové pohárky touží.

Vinařské pobyty a zážitky

Morava je známa díky svojí bohaté vinné historii, statisíce turistů sem ročně jezdí ochutnat ty nejlepší česká vína. V naší nabídce najdete hned několik pobytů, kde si vychutnáte skvělá moravská vína. Jedním takovým je tříhvězdičkový Bukovanský mlýn zařízený ve tradičním slováckém stylu, kde si užijete nejen stylové pokoje a krásnou přírodu. Součástí ubytování je i výklad s degustací v místním vinném sklípku. V krásném prostředí malebného Mikulova se ubytujte v designovém hotelu Ryzlink. Mikulov se pokládá za centrum moravského vinařství, o skvělá vína tu rozhodně nouze nebude. Platí to i pro hotel Ryzlink, který je propojen s vinařstvím Fučík. V rámci ubytování tedy nebude chybět degustace v místním sklípku a také láhev zdarma přímo na pokoji.

Kulinářské kurzy

Zarezervujte si profesionálního sushi mastera, který přijede k vám domů a naučí vás, jak správně sushi připravit. Dozvíte se, jak správně uvařit sushi rýži, naporcovat lososa, jak správně nakrájet zeleninu a poté s vámi připraví ty nejznámější druhy sushi. Hledáte vhodný dárek pro milovníka kávy? Darujte mu 4hodinový kurz o kávě, kde se naučí kromě teoretických znalostí, jak správně upražit kávu a součástí bude i degustace různých odrůd.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.