Mám poukaz |

Proč darovat dítěti zážitek?
25.05.2023

Proč darovat dítěti zážitek?

Na hmotné dárky jsou děti od určitého věku zvyklé. Co kdybyste jim, ale pro tentokrát darovali zážitek? Důvodů, proč je obdarovat něčím jiným než elektronikou nebo další zbytečnou hračkou je hned několik.

Vzdělávání a rozvoj dítěte

Děti jsou malý objevitelé, kteří se rádi učí novým věcem. A jaký je lepší způsob, jak tohle podpořit, než je obdarovat zážitkem, který jim rozšíří obzory a naučí novým dovednostem? Když jsou postaveny před nové situace a výzvy, musí se naučit jak je zvládnout. To také povzbuzuje jejich kreativní myšlení a učí je řešit problémy. Zkrátka dovednosti, které jim budou prospěšné po celý život. Skvělou možností, jak tyto dovednosti děti naučit jsou třeba únikovky, kde budou řešit hádanky a logické úkoly.

kurz lezeni je skvelym zazitkem pro deti

Sblíží vás to

Další skvělou věcí na darování zážitků je, že posílí rodinné vztahy. Spoustu zážitků je nejlepší zažít společně s rodinou nebo blízkými přáteli. To znamená, že když dáte dítěti zážitek jako dárek, nejenže mu poskytnete něco na co bude vzpomínat celý život, ale také budete mít příležitost pro kvalitně strávený čas.

deti muzete vzit na raft nebo na kanoe

Vytváření vzpomínek

Je pravda, že hračky mohou dětem poskytnout dočasnou radost, ale zamyslete se, co si z dětství pamatujete vy? Pamatujete si na konkrétní autíčko nebo panenku, které jste dostali? Nemyslím si. Vzpomínky jsou mnohem cennější než jakákoli hračka. Na hračku sedne prach a po chvíli se vyhodí, ale zážitek je na celý život.

indoor skydiving pro deti

Tipy na zážitky pro děti

Teď, když už víte, proč darovat dítěti zážitek, tak se podíváme na nějaké tipy, které by malé dobrodruhy mohli potěšit:

  • Indoor skydiving pro děti: Pokud hledáte opravdu jedinečný zážitek, co takhle dát dětem šanci vyzkoušet si, jaké to je letět?

Každý z těchto zážitků nabízí jedinečnou příležitost pro děti rozvíjet své dovednosti, učit se novým věcem a užít si kopu srandy. A co je nejdůležitější, na tyhle dárky jen tak nezapomenou.

Zábava pro děti a rodinu

Podobné články

Let balónem - jak probíhá jeden z nejúžasnějších zážitků na nebi?

Let balónem - jak probíhá jeden z nejúžasnějších zážitků na nebi?

04.05.2023

Vydat se k nebi a zažít ten těžko popsatelný pocit, kdy se takřka dotýkáte nebe. Být ve výšce několika set metrů a užívat si tu nespoutanou volnost a vzrušení. To a mnohem víc vám dá let balónem. Zážitek, na který budete s úsměvem vzpomínat celý svůj život. Jak ale takový let probíhá a co byste měli vědět, než nastoupíte do koše a odpoutáte se od země?

Originální párové aktivity: Co můžete podniknout se svou drahou polovičkou?

Originální párové aktivity: Co můžete podniknout se svou drahou polovičkou?

12.10.2022

Stereotyp je největším nepřítelem dlouhodobých vztahů. Jak si udržet v páru neustálé napětí a jiskru? Přece zajímavými párovými aktivitami. A my jich pro vás máme hned několik.

Sauna: Jaké jsou její benefity?

Sauna: Jaké jsou její benefity?

18.11.2022

Pravidelné saunování má pozitivní vliv jak na tělo, tak i na mysl. Kromě detoxikace organismu a otužování se také můžete těšit na lepší pleť, zvýšenou imunitu nebo třeba kvalitnější spánek. Jaké další benefity pravidelné saunování nabízí najdete v tomto článku.

Rozveselme ukrajinské děti  aneb jak jsme se do pomoci Ukrajině zapojili my

Rozveselme ukrajinské děti aneb jak jsme se do pomoci Ukrajině zapojili my

11.04.2022

Allegria pomáhá dětem ukrajinských uprchlíků se adaptovat v České republice. Zorganizovala pro ně 8 různých zážitků, díky kterým budou mít aspoň na chvilku důvod k úsměvu.

Gastro cestování: Které restaurace jsou ty nejlepší v ČR?

Gastro cestování: Které restaurace jsou ty nejlepší v ČR?

22.05.2023

Ne vždy musí být cílem vašeho cestování zámek, nebo přírodní památka. Českou republiku můžete poznávat i prostřednictvím těch nejlepších restaurací. Které to jsou?

Kdo si hraje nezlobí aneb 19 her, kterými zabavíte děti na cestách

Kdo si hraje nezlobí aneb 19 her, kterými zabavíte děti na cestách

02.05.2023

Cestování s dětmi může být náročné, zejména pokud vás čeká dlouhá a náročná cesta. Abychom vám trochu usnadnili život a zpříjemnili cestu, přinášíme vám 19 her, které zabaví vás a hlavně vaše děti. Tak pojďme na to!

Národní parky ČR: nejkrásnější místa a tipy na aktivity

Národní parky ČR: nejkrásnější místa a tipy na aktivity

28.04.2023

V České republice jsou celkem čtyři národní parky. Byla by škoda, nechat si jejich krásy ujít. Proto jsme parkům zasvětili celý jeden článek. Podíváme se na místa, která v parcích musíte navštívit a řekneme vám pár tipů na aktivity, které si při návštěvě užít.

12 tipů kam na glamping v ČR

12 tipů kam na glamping v ČR

21.04.2023

V tomto článku se podíváme na několik nejlepších glampingových míst v České republice, kde můžete zažít nezapomenutelné chvíle a uniknout od každodenního stresu. Nejdříve si však musíme ujasnit, co ten glamping vlastně je.Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.