Výlet vyhlídkovým letadlem - 3 osoby

výběr varianty

lokalita
sezóna
trvání
osoby
cena
duben – říjen (dle počasí)
20 minut
3
4 200,-
duben – září/říjen (dle počasí)
20 minut + instruktáž cca 10 minut
až 3 osoby
2 400,-
duben - říjen
20 minut
1-3
2 500,-
celoročně
50 minut
1-3
3 390,-
duben – září/říjen (dle počasí)
30 minut + instruktáž cca 10 minut
až 3 osoby
3 600,-
duben – říjen (dle počasí)
20 minut
3
4 200,-
duben – říjen (dle počasí)
20 minut
3
4 200,-
duben – říjen (dle počasí)
20 minut
3
4 200,-
duben – říjen (dle počasí)
20 minut
3
4 200,-
duben – říjen (dle počasí)
20 minut
3
4 200,-
duben – říjen (dle počasí)
20 minut
3
4 200,-
duben – říjen (dle počasí)
20 minut
3
4 200,-
duben – říjen (dle počasí)
20 minut
3
4 200,-
duben – říjen (dle počasí)
20 minut
3
4 200,-
duben – říjen (dle počasí)
20 minut
3
4 400,-
duben – říjen (dle počasí)
20 minut
3
5 400,-

4 200,-

 • garance ceny

  Označení zážitků garance nejlepší ceny vám zaručuje vždy to, že dlouhodobě u nás koupíte zážitek za stejnou nebo dokonce lepší cenu než u jeho přímého poskytovatele.

 • expedujeme ihned

  Zvolíte-li v košíku elektronické doručení poukazu, během okamžiku Vám do e-mailové schránky dorazí zážitkový poukaz i průvodní dopis. Vše stačí jen vytisknout a dárek máte připravený k předání. Služba funguje 24 hodin denně.

 • dárkově zabaleno

  Dárkové balení je základ každého dárku.

  U nás dostanete zážitek zabalený v krásné červené krabičce ukryté v papírovém pouzdře s efektem parciálního laku, který je příjemný jak na pohled, tak na dotyk. Uvnitř krabičky obdarovaný najde detailní popis zážitku a samozřejmě poukaz, tedy vstupenku na zážitek.

  Zároveň obdržíte prázdnou kartičku na osobní věnování, kam můžete vlastnoručně doplnit své přání.

 • výměna
  zdarma

  Zakoupený zážitek lze jednou vyměnit za jiný, a to zcela zdarma. Hodnotu původního poukazu můžete rozdělit mezi vícero zážitků a pokud by Vám původní hodnota nestačila, lze samozřejmě rozdíl v ceně doplatit.

  (Zážitek nelze dále vyměnit v případě, že byl na poukaz použitý Allegria kredit, byl čerpán přes univerzální poukaz, jedná se o exkluzivní zážitek s předem daným termínem konání nebo byl na poukaz využit benefitní program třetích stran.)

 • platnost poukazu 31.12.2020

  Platnost našich poukazů je vždy 9 - 15 měsíců, podle data nákupu. U každého poukazu Vám platnost napíšeme do příslušného průvodního dopisu.

  Pokud čerpáte Allegria kredit/univerzální poukaz, platnost vybraných zážitků zůstává stejná, jako platnost Allegria kreditu/univerzálního poukazu.

Info

 • Popis:
  Mít tak křídla! Létat jako pták, vznášet se nad krajinou a obdivovat z výšky krásy naší země. To by bylo krásné… Bohužel člověk křídla nemá a proto si musel vynalézt letadla a vyhlídkové lety. Nabízíme Vám několik variant vzdušných výletů po celé ČR. Stačí si jen vybrat Vaši oblíbenou lokalitu a s námi si ji budete moci prohlédnout z nebeských výšin. Vzhůru do oblak, držte si klobouky!

 • Průběh:
  po krátké teorii nasednete do letadla, obvykle se jedná o C172 a vznesete se na 20 minut do oblak. Pro start si můžete vybrat z letišť Praha, Brno, Ostrava, České Budějovice, Hradec Králové, Příbram, Benešov, Roudnice nad Labem, Mladá Boleslav, Plzeň, Karlovy Vary, Vyškov... Trasu z daného letiště si můžete zvolit sami po konzultaci s pilotem. Při rezervaci nahlaste svou váhu. V případě pochybností nahlášené váhy, může dojít na místě konání ke kontrolnímu vážení.

 • platnost poukazu: 31.12.2020
  Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

 • Balíček obsahuje:
  20 minut letu pro 3 osoby, start Plzeň

 • Balíček neobsahuje: dopravu na místo, služby a produkty nad rámec balíčku

 • Sezóna: duben – říjen (dle počasí)

 • Doprovod: je možný, ale na palubu smí jen 3 osoby

 • Počasí: má zásadní vliv

 • Doporučené oblečení: pohodlné – sportovní

 • Zdravotní stav: nemá vliv – pokud nemáte strach z výšek

 • Poznámka: osoba mladší 16ti let se může zážitku zúčastnit pouze se souhlasem rodiče. O zrušení akce a přesunutí na jiný termín, v případě nepřízně počasí, bude s konečnou platností rozhodnuto den před plánovaným letem do 21:00. Specifikace letadla - 4 místné letadlo Cessna 172. Maximální váha všech pasažérů dohromady je 250 kg.

Zajímavosti

 • Další zajímavosti o tomto zážitku zpracováváme

Hodnocení

Hodnocení: 5/5

Josef Brabec 12.06.2019

super,uzasne

doporučuji zážitek

 • 5/5:
  kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
 • 5/5:
  spokojenost s průběhem rezervace termínu
 • 5/5:
  profesionalita provozovatele zážitku
 • 5/5:
  spokojenost s průběhem samotného zážitku
Hodnocení: 2/5

Ivan Galambica 02.10.2018

Zážitek, jako takový, nebyl špatný. Vyhrál jsem jej za výkony v práci, letěli jsme ve třech, moje osmiletá dcera letěla poprvé v životě. Místo Cessnou jsme letěli Piperem, což je asi jedno. ALE: V průvodních materiálech bylo, že nás čeká let 20,30 nebo 40 minut dlouhý, dle dohody s pilotem a dle počasí. Od samého počátku jsem se nemohl zbavit dojmu, že jsme ve firmě (myslím letecké) jaksi NAVÍC. Vlastně to je ten základní pocit, který si ze zážitku odnáším. Jako bychom byli první klienti, co přiletěli na vyhlídkový let. Nejprve byl problém s naší rezervací, kdy recepční pochybovala o platnosti rezervace. Nezdál se jí náš kupón. Pak nám řekla:"...jo v pořádku..." a bylo to. Pak nám oznámila, že bude nějaké zdržení. Žádná omluva, vysvětlení. Nic takového. Prostě strohé oznámení, že zpoždění BUDE. Až na moje naléhání, co se děje, řekla, že pilot toho má moc, že se nic neděje, že TO bude... Nakonec bylo. Mezitím jsme si mohli dát kávu u kávoautomatu jehož ovládání se nám nikdo nepovažoval za nutné vysvětlit. Zpoždění nakonec nebylo zas tak velké. Asi 20 minut. Pilot, který byl velmi svérazný (a musím podotknout, že milý) člověk, se nás hned cestou k letadlu ptal, chceme-li si připlatit za delší let, nežli je původních domluvených 20 minut. "Když připlatíte, poletíme klidně třeba do Ostravy..." nabízel se a já namítal, že co tam, že ani fotbal tam hrát neumí. O nějakých 30 či 40 minutách vůbec nehovořil. Připlatit jsme nechtěli a tak jsme se skutečně vznášeli kolem letiště celých 17 minut a pak hajdy domů. Nebylo to špatné, ale bylo to takové amatérské. Mně osobně to bylo jedno, ale moje osmiletá dcera letěla poprvé v životě, připravoval jsem jí na to, jak se jí dá vybrat, jak bude létat 20,30 či 40 minut a nakonec...skoro půl hodinka zpoždění...bez nějakého kloudného vysvětlení a 17 minut letu. Jak říkám, žádné zásadní kritiky se ode mne nedočkáte, ale jak říká klasik: "...když to srovnám s tím výletem na Kokořín...za mě nic moc..." Nejsem spokojen, ale pokud je někdo nenáročný klient a nezakládá si na klientském přístupu, možná může mít odlišný názor. Já jsem ze svého zaměstnání zvyklý naopak na výrazně proklientský přístup, kdy každá věc je klientovi opakovaně vysvětlována a zdůvodněna. U nás je klient král. Tady se se mnou v podstatě moc nebavili, ale uznávám, že někomu to vadit nemusí. Zážitek se uskutečnil, letadlo nespadlo, takže asi o.k. Ivan Galambica

nedoporučuji zážitek

 • 1/5:
  kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
 • 3/5:
  spokojenost s průběhem rezervace termínu
 • 1/5:
  profesionalita provozovatele zážitku
 • 3/5:
  spokojenost s průběhem samotného zážitku
Hodnocení: 4/5

Jaroslav Klinger 26.07.2018

Chybí předání informací pilotovi o trase letu.

doporučuji zážitek

 • 5/5:
  kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
 • 5/5:
  spokojenost s průběhem rezervace termínu
 • 3/5:
  profesionalita provozovatele zážitku
 • 4/5:
  spokojenost s průběhem samotného zážitku

Načíst další hodnocení

Časté dotazy

 • Otázky a odpovědi

  Q: Kdo se mnou poletí?

  A: Pilot s licencí CPL
  Let s Vámi může absolvovat i pilot s nižší licencí PPL. Rozdílem je, že pro vydání licence CPL musí pilot absolvovat speciální praktický a teoretický výcvik, složit nezbytné zkoušky a mít nalétáno minimálně 200 letových hodin. Všichni naši piloti jsou držiteli licence CPL a můžete si tak být jisti, že jste ve vzduchu v dobrých rukou.

  Q: Je letadlo bezpečné? Kdo kontroluje jeho stav?

  A: Udržovat letadlo v perfektním stavu je hodně nákladná záležitost, proto je velmi lákavé se na servisu letadla pokusit ušetřit. S námi máte jistotu, že je letadlo v perfektní kondici. Jako letecká škola jsme pravidelně kontrolováni úřady, že postupujeme v souladu s předpisy.
  SERVIS LETADEL KATEGORIE „GENERAL AVIATION“ (CESSNA, ZLÍN ATP.)
  Letadlo v této kategorii provozované v rámci letecké školy a provádějící vyhlídkové lety musí každých nalétaných 50 hodin do certifikovaného servisu, kde ho certifikovaní mechanici v certifikovaném prostředí zkontrolují dle přesně popsaných postupů, při opravě a údržbě používají certifikované díly a certifikovaný materiál, což stvrdí certifikovaným razítkem.

  Q: Je pro pořádání komerčních letů potřeba povolení? Kde najdu, jestli zrovna mnou vybraná společnost povolení má?

  A: Pro pořádání komerčních letů a leteckého výcviku musí mít letecká společnost samozřejmě odpovídající licenci:
  AOC - Nejvyšší možné oprávnění je AOC – což je Oprávnění leteckých dopravců (ČSA, Smartwings), jež klade na společnost největší nároky.
  ATO - Schválená výcviková organizace. Tyto organizace, jejich organizační struktura a dodržování všech předpisů jsou pod pečlivým dohledem Úřadu pro civilní letectví.
  RZ/DTO - Registrované zařízení RZ, nově DTO Deklarované výcvikové středisko smí provádět výcvik pilotů a může tak provozovat i akce typu Pilotem na zkoušku. Dříve fungující RZ byly nedávno nahrazeny právě DTO fungujícími podle předpisů Evropské Unie.
  Středisko výcviku - Týká se organizací, které mohou provádět výcvik, a tudíž i akci Pilotem na zkoušku na ultralehkých letadlech.
  Seznamy všech společností létajících pod jednotlivými licencemi naleznete na stránkách Úřadu pro civilní letectví www.caa.cz

 • uplatnění Edenred

  Jak uplatnit Edenred na nákup zážitku se dozvíte zde: https://www.firmanazazitky.cz/vse-o-nakupu#ticket

 • uplatnění UP Čr

  Jak uplatnit UP Čr na nákup zážitku se dozvíte zde: https://www.firmanazazitky.cz/vse-o-nakupu#chd

 • uplatnění Sodexo

  Jak uplatnit Sodexo na nákup zážitku se dozvíte zde: http://www.firmanazazitky.cz/vse-o-nakupu#poukazky

 • uplatnění kreditu Allegria BENE

  Speciální univerzální poukaz s označením BENE, na tento zážitek lze uplatnit.

 • uplatnění kreditu Allegria

  Kredit Allegria z běžného univerzálního poukazu a/nebo virtuálního účtu na tento zážitek lze uplatnit.Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde.