Vlastnoruční vaření piva u Vás doma

Za tajemstvím pivovarnictví už nemusíte nikam jezdit.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Za tajemstvím pivovarnictví už nemusíte nikam jezdit. Pro každého milovníka tohoto pokladu národa českého přicházíme s unikátním zážitkem. Zkušený sládek přijede až k vám domů a odhalí kouzlo vlastnoručního vaření piva přímo ve vaší kuchyni. Naučíte se, jak si v domácích podmínkách uvařit dobrý český ležák. Dozvíte se a prakticky si vyzkoušíte, jak celý proces kvašení a zrání dokončit tak, aby byl výsledek co nejlepší. Nahlédnete pod pokličku tajemství tajemství surovin, dozvíte se o jejich pěstování, přípravě k výrobě a některé budete moci i ochutnat. Sládek vás samozřejmě provede světem pivních trendů a poradí vám, jakých chyb se při domácím vaření vyvarovat, abyste byli se svým výrobkem spokojeni.

Co se bude dít?

Sládek přijede s veškerým potřebným vybavením až k vám domů. Během kurzu si společně uvaříte desetilitrovou várku mladiny a do vaření se samozřejmě aktivně zapojíte. V průběhu kurzu se dozvíte další postup k dokončení celého procesu výroby, který už bude čistě na vás. Zároveň obdržíte balíček na kompletní výrobu dalších 10 litrů piva, které si uvaříte už zcela sami. Po závěrečné konzultaci obdržíte od sládka certifikát o absolvování kurzu.

Co zážitek obnáší?

Návštěva zkušeného sládka, know-how na výrobu domácího piva, 2 sady surovin k domácímu vaření (z jedné budete vařit při kurzu, druhou si necháte na pozdější samostatné vaření), na památku sklenička s logem o obsahu 0,3 l, certifikát o absolvování kurzu. Dojezd 100 km od Hradce Králové.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec obsahu balíčku

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Pouze jeden rodinný partner

Počasí

Nemá vliv

Oblečení

Pohodlné

Na co určitě nezapomenout

Je třeba mít zajištěný přístup k zásuvce elektrické energie a k pitné vodě, dále také vhodný prostor pro umístění varného hrnce (nejlépe v kuchyni), minimálně 12litrová čistá nádoba na dokončení várky, lednice.

Poznámka

Minimální věk pro absolvování zážitku je 18 let. Začátek zážitku: vždy po domluvě se sládkem.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav, je možné i pro tělesně hendikepované (vyjma sluchové a zrakové vady).

Hodnocení zážitku

5 (17 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

vícero lokalit

od 4 330,-
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.