Videokurz Laminování a Croissanty

Už nějakou dobu pokukujete po dokonalých Croissantech, Čokoládových rolkách, Rozinkových šnecích a dalších kreacích z laminovaného těsta a vrtá vám hlavou, jak je možné, že je těsto tak nadýchané, pěkně rolované….

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Už nějakou dobu pokukujete po dokonalých Croissantech, Čokoládových rolkách, Rozinkových šnecích a dalších kreacích z laminovaného těsta a vrtá vám hlavou, jak je možné, že je těsto tak nadýchané, pěkně rolované…. A nebo to víte ale nemáte čas recepty a postupy studovat do hloubky? Tak zkuste náš videokurz, kde najdete vše důležité na jednom místě. Pod vedením zkušeného pekaře Xaviera vás čekají videolekce, recepty, návody a tipy a navíc i online podpora. Kurz výuky laminování a výroby Croissantů pěkně v pohodlí svého domova.

Co se bude dít?

Pro využití zážitku se obraťte přímo na Sweet Flow. Detailní informace naleznete ve svém průvodním dopise (po zakoupení zážitku). A co se v kurzu naučíte? Co je to laminování. Pravé francouzské Croissanty, Mandlové Croissant, Malinové Croissanty s mascarpone, Pain au chocolat (Čokoládové rolky), Rozinkové šneky, Čokoládové babky.

Co zážitek obnáší?

Videokurz laminování a croissantů,
vstup do členské sekce do kurzu.
Online videonávody,
recepty,
poradenství a další bonusy (slevy na nákup surovin u partnerů a další).

Balíček neobsahuje

Suroviny.

Co dalšího se hodí vědět?

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz pro čerpání zážitku na webu Sweet Flow.

Poznámka

Kurz vám zůstává a může se kdykoli ke kurzu v členské sekci vracet. Můžete tedy kurz kdykoliv přerušit a pokračovat, až se vám to zase hodí. S přihlédnutím, v jaké fázi kurzu se nacházíte (příprava/pečení/zdobení...........).

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Nejprodávanější
- 390 Kč Nejprodávanější

Praha

3 380,- 2 990,-

Liberec

Mladá Boleslav, Praha

11 900,-

Mladá Boleslav

3 900,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.