Tandemový seskok v Kolíně se záznamem

Život je plný výzev a dobrodružství, která byste si neměli nechat ujít a prožít je naplno.

 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Vyrazte na tandemový seskok do Kolína a zažijte opravdu nezapomenutelné dobrodružství! Nejprve vás čeká hodinové školení, kde vás profesionální instruktoři seznámí se vším potřebným a poté půjdete na to. Letadlem vystoupáte do výšin, cestou se budete kochat krásnými výhledy a poté vás čeká volný pád, při kterém dosáhnete rychlosti 200 km/h. Po volném pádu se rozevře padák a vy budete plachtit oblohou a užívat si scenérie pod vámi. Prostě zážitek na celý život!

Co se bude dít?

V domluvený den přijedete na letiště v Kolíně – přesný popis včetně mapy Vám bude zaslaný v informačním mailu s vaší rezervací. Na letišti Vás budeme očekávat na recepci, kde předložíte váš poukaz. Tandemový seskok absolvujete z výšky 3200 m, bezpečně spojeni se svým tandempilotem, na speciálním padáku pro dvě osoby. Před seskokem absolvujete přípravu, během níž budete seznámeni s průběhem seskoku a vyzkoušíte si polohu pro volný pád. Poté nastoupíte do letadla a vychutnáte si dvacetiminutový vyhlídkový let do výšky cca 3200 m. Po výskoku z letounu vás čeká okouzlující pocit z volného pádu trvajícího cca 40-50 s. Přesáhnete rychlost 200 km/hod. Tandempilot otevře ve výšce 1500 m padák a následuje klidný let v délce 6–8min. Padák si můžete zkusit i řídit. Z přistání nemusíte mít vůbec žádný strach – probíhá do skluzu a je měkké. Po seskoku obdržíte certifikát o absolvování seskoku. Záznam obdržíte přes úschovnu.

Co zážitek obnáší?

Pozemní přípravu, společný seskok s tandempilotem, volný pád ze 3000 - 4000m dle meteorologických podmínek a typu letadla, veškeré speciální vybavení (spec. brýle, kombinéza, kukla), ozvučený a sestřihaný záznam z celého zážitku od přípravy až po přistání na zemi (cca 15 minut).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Může pouze do areálu letiště, do letadla smí jen obdarovaný.

Počasí

Má vliv (např. silný vítr, oblačnost, déšť).

Oblečení

Pohodlné/sportovní.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Maximální váha 110 kg, min věk 8 let, min výška 120 cm. Váhový příplatek nad 100 kg činí 1000,- Kč. V případě nepřízně počasí Vás bude provozovatel včas kontaktovat. Seskoky se konají pouze o víkendech a státních svátcích. Na místě je možné před seskokem domluvit se s dodavatelem a dokoupit fotografii ze seskoku (dle aktuálního ceníku provozovatele).

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Seskok nesmí provést osoby s epilepsií, vážnými srdečními problémy nebo během těhotenství. Pokud má zájemce problémy s krevním tlakem, cukrovkou, nervovým syst, atd. doporučujeme konzultaci s lékařem.

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

4.9 (17 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Kolín

3 669,-

Kolín

5 299,- od 4 929,-


Podobné zážitky

Ověřeno Darinou Nejprodávanější

Praha

od 1 990,-

Ověřeno Darinou Náš tip

Praha

od 1 770,-

Ověřeno Darinou Náš tip

Praha

od 2 070,-

Ověřeno Darinou - 1009 Kč garance 4000 m

Most

5 499,- od 4 490,-

Ověřeno Darinou garance 4000 m

Most

od 5 499,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.