Mám poukaz |Tandemový seskok v Kolíně se záznamem

Život je plný výzev a dobrodružství, která byste si neměli nechat ujít a prožít je naplno.

 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2023

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Život je plný výzev a dobrodružství, která byste si neměli nechat ujít a prožít je naplno. Tandemový seskok je cestou, jak zažít fantastický pocit nezávislosti a volnosti - stoupající adrenalin během letu letadla, nádherný pocit při výskoku, krásu volného pádu, lehké mrazení při otevření padáku… Prožijte to vše na vlastní kůži a pokořte oblaka! Po krátké pozemní přípravě a zhruba dvacetiminutovém letu letadlem budete skákat ze 3000 - 4000 metrů pevně připoutáni ke svému tandempilotovi. Při tandemovém seskoku padákem v Kolíně můžete zažít až 50 vteřin volného pádu a pak kolem 6 minut překrásného letu na padáku.

Co se bude dít?

V domluvený den přijedete na letiště v Kolíně – přesný popis včetně mapy Vám bude zaslaný v informačním mailu s vaší rezervací. Na letišti Vás budeme očekávat na recepci, kde předložíte váš poukaz. Tandemový seskok absolvujete z výšky 3200 m, bezpečně spojeni se svým tandempilotem, na speciálním padáku pro dvě osoby. Před seskokem absolvujete přípravu, během níž budete seznámeni s průběhem seskoku a vyzkoušíte si polohu pro volný pád. Poté nastoupíte do letadla a vychutnáte si dvacetiminutový vyhlídkový let do výšky cca 3200 m. Po výskoku z letounu vás čeká okouzlující pocit z volného pádu trvajícího cca 40-50 s. Přesáhnete rychlost 200 km/hod. Tandempilot otevře ve výšce 1500 m padák a následuje klidný let v délce 6–8min. Padák si můžete zkusit i řídit. Z přistání nemusíte mít vůbec žádný strach – probíhá do skluzu a je měkké. Po seskoku obdržíte certifikát o absolvování seskoku. Záznam obdržíte přes úschovnu.

Co zážitek obnáší?

Pozemní přípravu, společný seskok s tandempilotem, volný pád ze 3000 - 4000m dle meteorologických podmínek a typu letadla, veškeré speciální vybavení (spec. brýle, kombinéza, kukla), ozvučený a sestřihaný záznam z celého zážitku od přípravy až po přistání na zemi (cca 15 minut).

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Může pouze do areálu letiště, do letadla smí jen obdarovaný.

Počasí

Má vliv (např. silný vítr, oblačnost, déšť).

Oblečení

Pohodlné/sportovní.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Maximální váha 110 kg, min věk 8 let, min výška 120 cm. V případě nepřízně počasí Vás bude provozovatel včas kontaktovat. Seskoky se konají pouze o víkendech a státních svátcích. Na místě je možné před seskokem domluvit se s dodavatelem a dokoupit fotografii ze seskoku (dle aktuálního ceníku provozovatele).

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Seskok nesmí provést osoby s epilepsií, vážnými srdečními problémy nebo během těhotenství. Pokud má zájemce problémy s krevním tlakem, cukrovkou, nervovým syst, atd. doporučujeme konzultaci s lékařem.

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

5 (1 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Kolín

od 4 399,-

Kolín

3 600,-


Podobné zážitky

sleva 1.000 Kč

Most

5 000,- 4 000,-

náš tip

Harrachov

1 199,-

náš tip

Mladá Boleslav

od 4 499,-

Nejnižší cena

Most

3 300,-

Nejnižší cena

Most

3 300,-

garance 4000 m


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

Prožijte nezapomenutelné chvíle s Vašimi blízkými – darujte jim zážitek jako dárek a ukažte jim, jak moc si jich vážíte, jak moc je máte rádi! Naše zážitková agentura Vám umožní darovat netradicní dárky a potešit tak opravdu každého. Dárky od Alergie potešily už sta tisíce zákazníku.