Mám poukaz |Staňte se automechanikem

Rádi byste se dozvěděli a hlavně se naučili něco z oblasti oprav automobilů?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2023

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Rádi byste se dozvěděli a hlavně se naučili něco z oblasti oprav automobilů? Nebo jste obdivovateli práce automechaniků a chcete si vyzkoušet, co ve vás je? Staňte se na den automechanikem a poznejte na vlastní kůži tvrdou práci v tomto oboru. Prověříte svoje schopnosti při práci, která je pro něj rutinou, a to vše pod vedením majitele servisu – zkušeného automechanika v plně vybaveném autoservisu. Čeká vás přezouvání gum, opravy motorů, diagnostika závad, výběr vhodných autodílů a mnoho dalšího. Naučíte se základním i pokročilým dovednostem a znalostem z oboru autoopravárenství, které můžete využít doma při práci na vlastním autě. Čeká na vás nezapomenutelný zážitek.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předáte svůj zážitkový poukaz. 8:00–9:00 sraz, přivítání, převzetí voucheru, poučení o bezpečnosti práce, podpis prohlášení, seznámení s prostředím a nářadím, výběr a objednání oběda do dílny. 9:00–11:00 servisní prohlídka připraveného vozu, popis závad a možná řešení jejich odstranění. 11:00–12:30 přezouvání, vyvažování, oprava píchlé pneu. 12:30–13:00 oběd. 13:00–15:00 volný program dle zákazníka – klimatizace, klempířské práce, rozborka a sborka motoru, opravy elektroinstalací, diagnostika závad.

Co zážitek obnáší?

Veškeré dílenské vybavení potřebné k práci, odborný dohled, ochranné pomůcky, pracovní rukavice, parkování v prostorách areálu, oběd v hodnotě 200,- Kč, nealkoholické nápoje.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku, oběd pro doprovod

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný – max. 1 osoba jako divák (bez oběda)

Počasí

Nemá vliv

Oblečení

Pracovní – nejlépe montérky nebo staré oblečení, které se může umazat, nenávratně poškodit nebo zničit. Pevná uzavřená obuv.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz

Poznámka

Parkování je možné v průmyslovém areálu na vyhrazených místech. Toalety jsou situovány v zázemí starého průmyslového areálu. Prostory dílny nejsou vhodné pro děti a domácí mazlíčky. Vypsaným termínům od dodavatele Je nutné se přizpůsobit. Na zážitek je nutné vzít si vlastní pracovní oděv, ideálně montérky či staré oblečení, a pevnou uzavřenou obuv. Oděv i boty se mohou znečistit a poškodit.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příjemce služby musí být zdravý, bez tělesného postižení a schopen vykonávat mechanickou i jemně motorickou činnost bez omezení v dílenských prostorách. Zážitek nebude poskytnut v případě podezření na užití návykových či omamných látek nebo na požití alkoholu.

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Praha

1 990,- od 1 791,- 10% sleva


Podobné zážitky

Praha

2 420,- 2 178,- 10% sleva

Dejme dětem šanci

od 200,-

Dejme dětem šanci

od 500,-

Dejme dětem šanci

od 1 000,-

Praha

3 880,- 3 492,- 10% sleva

Praha

2 670,- 2 403,- 10% sleva

Újezd nad Lesy

1 800,- 1 620,- 10% sleva

Praha

1 500,- 1 350,- 10% slevaKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

Prožijte nezapomenutelné chvíle s Vašimi blízkými – darujte jim zážitek jako dárek a ukažte jim, jak moc si jich vážíte, jak moc je máte rádi! Naše zážitková agentura Vám umožní darovat netradicní dárky a potešit tak opravdu každého. Dárky od Alergie potešily už sta tisíce zákazníku.