Břevnovský klášter, Strahov, Ladronka

Segway projížďka po pražských klášterech

Že spojení piva a segway nejde dohromady?

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Že spojení piva a segway nejde dohromady? Ale ano! Užijte si pravé pražské poklady mimo davy turistů a vydejte se na túru na segway, při které si prohlédnete klášterní pivovar s více než tisíciletou historií. Na segway se vydáte do parku s prohlídkou dvou překrásných barokních klášterů. V Břevnovském klášteře navštívíte nejstarší pražský pivovar, jehož počátky se datují do roku 993! Navštívíte také největší evropský atletický stadion na Strahově a celý výlet zakončíte v příjemném a klidném parku Ladronka. No není to ideální plán na některý z volných dnů?

Co se bude dít?

Na místě předložíte svůj poukaz a bude Vám nabídnuta káva, čaj či voda. Po seznámení s průvodcem podniknete krátkou cestu tramvají okolo Pražského hradu na místo začátku Segway projížďky (Segway nesmí do centra Prahy). Po cca 10 minutovém tréninku budete již experti v ovládání Segway. Následně budete připraveni na objevování skrytých pokladů Prahy, jako třeba druhý nejstarší Strahovský klášter z 12. století, Strahovský stadion, park Ladronka, projedete kolem bývalých usedlostí jako Spiritka a navštívíte nejstarší klášter z 10. století Břevnov. Toto vše bez davů turistů. Začátek obvykle v 10 a v 15 hodin.

Co zážitek obnáší?

Zapůjčení Segway na 1,5 hodiny, skvělého průvodce (hovořícího česky a anglicky), helmu, kávu, čaj, vodu na začátku a konci prohlídky, spoustu zábavy a poznání. V případě deště či mrazu pro Vás máme připravené pláštěnky a rukavice.

Co dalšího se hodí vědět?

Segway je vynález amerického podnikatele a vynálezce jménem Dean Kamen. Jde o dvoukolový elektrický dopravní prostředek pro jednu osobu, využívající ke svému pohybu dynamické stabilizace. Vyrábí je od roku 2001 firma Segway Inc. v New Hampshire v USA. Elektromotory pohánějící vozidlo jsou napájeny Ni-MH nebo Li-ion akumulátory. Díky akumulátorovému pohonu je vozítko velmi tiché a nevytváří spalovací zplodiny. Stabilitu ve vzpřímené poloze zajišťuje soustava gyroskopických senzorů řízená mikroprocesorem, která 100× za sekundu vyhodnocuje polohu základny a na základě těchto informací ovládá stabilizační elektromotory tak, aby byla plošina neustále v rovině. Segway dosahuje maximální rychlosti až 20 km/h. Nové modely mají i bezdrátový ovladač s vlastním zabezpečovacím režimem.

K ovládání Segway se nepoužívají žádné pedály ani páčky, ovládá se pouhým náklonem těla. Mírným náklonem vpřed jezdec způsobí pohyb dopředu, a čím větší tento náklon je, tím rychleji jede. Brzdění se provádí opětovným narovnáním jezdce do vzpřímené polohy, nakloní-li se dozadu, pojede vzad. Zatáčení je ovládáno náklonem řidítek do stran. Díky nejmodernější technologii a bezpečnému a intuitivnímu ovládání není k řízení zapotřebí žádných speciálních dovedností, zvládnutí ovládání je otázkou několika málo minut. Segway byl zkonstruován tak, aby zvládl jakýkoliv terén venku i uvnitř budov a je navržen i pro provoz po chodníku a pěších zónách, v přírodě, městských ulicích, kancelářských budovách, obchodech, na letištích a průmyslových areálech. Snadno zvládne i schody, výtah a eskalátory.

Doprovod

Není možný.

Počasí

Při mrholení poskytujeme pláštěnky a prohlídka se koná, samozřejmě nikoho nenutíme a poukaz se dá přerezervovat.

Oblečení

Pohodlné.

Na co určitě nezapomenout

Platný zážitkový poukaz, doklad totožnosti.

Poznámka

Minimální věk je 8 let, těhotné ženy se nesmí zúčastnit prohlídky. Skupinu tvoří maximálně 9 účastníků.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav.

Hodnocení zážitku

5 (8 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Praha

2 420,-

Pardubice

4 500,-

Náš tip

Praha

1 399,-

Bečov nad Teplou

od 2 999,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.