Rodinný pobyt na 2 noci s večeří

Přemýšlíte kam vyrazit s rodinou?

  • Garance ceny
  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Přemýšlíte kam vyrazit s rodinou? Nechce se Vám cestovat do zahraničí, ale rádi byste poznali nová místa? Udělejte si výlet do Chrudimi, města loutek. Rodinná dovolená v Pardubickém kraji vás okouzlí. Ubytováni budete ve stylově zařízeném pokoji v nově otevřeném penzionu a restauraci Na Sklepích, který se svým dětským hřištěm, vnitřní herničkou řadí mezi oblíbená místa pro rodiny s dětmi. Větší děti si mohou zahrát playstation a nebo kulečník s rodiči. Volný čas můžete strávit prohlídkou historického centra a nebo navštívit muzeum loutkářských kultur, které se nachází v Mydlářovském domě ze 16. století.

Co se bude dít?

Po příjezdu zaparkujete své auto na soukromém parkovišti, které je samozřejmě hlídané kamerami. Následně předložíte svůj zážitkový poukaz obsluze restaurace, která Vás ubytuje a se kterou se domluvíte na čase tříchodové večeře. Večeři si vybíráte sami z menu Á la carte. Následně se ubytujete ve stylovém rodinném apartmá, ve kterém budete mít jak vy, tak Vaše ratolesti vlastní ložnici. Na pokoji pro bude připravena mísa s ovocem, karafa s vodou a po celou dobu máte na pokoji k dispozici kávovar. Čas stráveny v Chrudimi si užijete, náš personál Vám rád doporučí místa, která stojí zato navštívit a to nejen přímo ve městě, ale také v jeho okolí. Možností je opravu hodně. Ale určitě nezapomeňte navštívit místní muzeum loutek! Užijte si pohodu s celou rodinou. Těšíme se na Vás! Check – in: 14:00 – 21:00, check – out: do 11:00.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 10 150,- Kč. Můžete ji využít v penzionu Na Sklepích například na tento balíček služeb:
2 noci v rodinném apartmá pro 2 dospělé a dvě děti se snídaní,
1x tříchodová večeře dle vlastního výběru (Pro dospělé: předkrm nebo polévka, hlavní chod a desert, pro děti: polévka, hlavní chod z dětského menu, dezert. Všechny chody si vybíráte sami z našeho menu Á la carte),
1x mísa s ovocem po příjezdu na pokoji,
1x láhev s vodou,
vlastní kávovar na pokoji,
parkování na soukromém parkovišti.

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu.

Co dalšího se hodí vědět?

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

OP, či jiné doklady, zážitkový poukaz.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Heřmanice v Podještědí

8 590,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 10 000,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.