Poznávejte zábavnou formou

Prohlídka Pražského hradu s kvízem

Chcete oprášit své znalosti o Pražském hradu?

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Chcete oprášit své znalosti o Pražském hradu? A co to zkusit zábavnou formou v kombinaci s trochou pohybu při prohlídce tohoto veledíla? A co průvodce? Nebojte se, poznávací trasou vás provede mobilní aplikace. Nenáročný průvodce, který zábavnou formou procvičí vaši paměť. Neseďte doma a udělejte si chvilku na českou historii. Navíc se nemusíte bát o svá data v mobilním zařízení, průvodce funguje offline. Přestávku na svačinku či oběd si můžete udělat kdykoliv se vám bude chtít. V nabídce je také varianta prohlídky Petřína pěšky či lanovkou.

Co se bude dít?

Při využití zážitku – průvodce Prahou je nutné s číslem svého zážitkového poukazu zkontaktovat provozovatele a poté bude postup následující.
1. Po ověření platnosti čísla vašeho poukazu obdržíte aktivační kód.
2. Na stránce questintour.com si vyberete prohlídku.
3. Kliknete na KOUPIT a do pole „máme slevový kupón“ vyplníte svůj aktivační kód (cena k zakoupení tak bude nulová).
4. Součástí objednávky je vyplnění osobních údajů, z nichž nejdůležitější je správná emailová adresa.
5. Do poznámky objednávky uveďte Allegria + číslo zážitkového poukazu pro zpětnou kontrolu (nikoliv aktivační kód).
6. Po dokončení objednávky vám na e-mail dorazí podrobné instrukce pro stažení aplikace prohlídky a HESLO, které použijete spolu se svým e-mailem pro přihlášení do aplikace. Aktivovat prohlídku v aplikaci musíte do 1 roku a po aktivaci Prohlídky s kvízem budete mít 5 dní na její dokončení. Hurá na poznávací výlet Prahou se svým mobilním telefonem jako průvodcem.

Co zážitek obnáší?

1 prohlídku Pražského hradu.
www.questintour.com/cs/produkt/prazsky-hrad/.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Počasí

Záleží jen na vás, jaké počasí vám pro prohlídku Prahy vyhovuje.

Oblečení

Záleží na vás. Doporučujeme pohodlnou obuv.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz pro aktivaci.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: V jakém věku se můžete vydat na Prohlídku s kvízem?

  A: V každém! Historické informace prezentujeme jednoduše a hravou formou. To usnadňuje vnímání a zapamatování si! Trasu si můžete projít jakýmkoli tempem. Je však důležité si uvědomit, že děti a dospívající do 18 let mohou projít naši Prohlídku buď v doprovodu dospělých, nebo s jejich písemným souhlasem. Vezměte, prosím, na vědomí tento bod v „obchodních podmínkách“ provozovatele.

  Q: Jaký telefon je potřeba pro Prohlídku s kvízem?

  A: Bude fungovat na jakémkoli smartphonu s operačním systémem Android nebo na iPhone s operačním systémem iOS.
  Požadavky na systém:
  Android musí být alespoň 6.0.
  iOS musí být alespoň 10.

  Q: Co dělat, když se vybije baterie telefonu?

  A: Předem se ujistěte, že je váš telefon nabitý. Můžete si s sebou vzít powerbanku. Pokud vám telefon přesto přestane fungovat, můžete Prohlídku přerušit a po nabití zařízení pokračovat v Prohlídce z místa, kde jste skončili.

  Q: Je možné vyjet na Prohlídku na kole nebo na kolečkových bruslích?

  A: Samozřejmě můžete! Kolečkové brusle, koloběžky, jízdní kola ‒ všechno je možné! Mějte však na paměti, že na cestě mohou být překážky: schody, přechody a cesty s obtížným povrchem, například dlažební kostky. A pamatujte, že jste zodpovědní za vlastní bezpečnost.

  Q: Ach! Vypadá to, že zeď byla zbourána a památník byl uzavřen kvůli rekonstrukci. Co dělat?

  A: Pokoušíme se pečlivě sledovat všechny změny v městském prostředí, které mohou ovlivnit naše Prohlídky. A přesto někdy zasáhne vyšší moc. Koneckonců památky starobylých měst vyžadují neustálou péči. Pokud se ocitnete v podobné situaci, ozvěte se na e-mail info@questintour.com.

  Q: Jak dlouho po nákupu je Prohlídka platná?

  A: Na prohlídku je vázána platnost Vašeho zážitkového poukazu. Do konce platnosti poukazu je nutné objednat prohlídku na www.questintour.cz. Po dokončení objednávky vám na e-mail dorazí podrobné instrukce pro stažení aplikace prohlídky a HESLO, které použijete spolu se svým e-mailem pro přihlášení do aplikace. Aktivovat prohlídku v aplikaci pak musíte do 1 roku. Od okamžiku aktivace hry je však nutné Prohlídku zrealizovat do 5 dnů. Neaktivujte hru předem! Aktivovat ji lze bez internetu a musíte to udělat na začátku Prohlídky.

  Q: Mohu dnes projít celou Prohlídku a zítra ji absolvovat znovu?

  A: Můžete! Aktivovaný odkaz je platný 5 dní! Celých 5 dní můžete procházet Prohlídku znovu a znovu. Na otázky jste však již odpověděli, takže na ně již odpovědět nemůžete. Můžete si také Prohlídku projít a poté si poslechnout nebo přečíst historické informace o zajímavostech, až budete v hotelu/doma.....

  Q: Nemůžeme přijít na to, kam jít. Co máme dělat?

  A: Přečtěte si našeho průvodce co nejpečlivěji. Pokoušíme se co nejpřesněji určit směr vašeho pohybu k další památce, přičemž uvádíme buď název ulice, číslo nejbližšího domu nebo pravou/levou stranu směru pohybu. Kromě toho bude v aplikaci mapa, pomocí které se můžete také orientovat.

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

vícero lokalit

Praha - Petřín, Praha - Pražský hrad

690,-


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Praha

2 420,-

Pardubice

4 500,-

Náš tip

Praha

1 399,-

Bečov nad Teplou

od 2 999,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.