Procházka pražskými pivnicemi pro dva

Poznejte jedinečnou atmosféru tradičních pražských pivnic a ochutnejte Váš oblíbený zlatavý mok v několika špičkových pivnicích Starého Města a Malé Strany.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Poznejte jedinečnou atmosféru tradičních pražských pivnic a ochutnejte Váš oblíbený zlatavý mok v několika špičkových pivnicích Starého Města a Malé Strany. Oceníte nejen chuť servírovaného piva, které se chlubí prvotřídní kvalitou, ale okusíte také několik typických českých specialit, jako např. delikátní pražskou šunku, jitrničku a nebo škvarkovou pomazánku. K nevšednímu zážitku přispěje i originální výklad Vašeho osobního průvodce, který Vám bude s nadšením vyprávět nejen o pivu a pivnicích jako takových, ale též o zajímavých zákoutích Starého Města pražského při putování z jedné hospůdky do druhé. Spojte vášeň pro dobré pivo a jídlo s neopakovatelnou historickou atmosférou staré Prahy a vychutnejte si originální zážitek!

Co se bude dít?

V doprovodu zkušeného průvodce navštívíte tři špičkové pražské pivnice, v každé z nich na Vás čeká perfektně ošetřené pivo v oroseném půllitru a tradiční místní pochoutka k pivu. Průvodce Vám v průběhu této procházky po pražských hospodách vysvětlí nejen to, jak se vyrábí jednotlivé typy piv, ale také jak se vyrábí předkládané pokrmy, jak vlastně vznikly, z jakých surovin jsou připravovány a kdo je v Praze umí nejlépe!

Co zážitek obnáší?

Návštěva tří pivnic (např. Lokál, Kolkovna, U Medvídků, Bílá kuželka, atd.), služby průvodce po celou dobu procházky, v každé restauraci 1 x 0,5 l piva pro každého a 1 x místní pochoutku k pivu pro dva

Balíček neobsahuje

Odvoz na místo konání zážitku, jídlo a pití kromě uvedeného

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je možný za příplatek.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Pohodlné.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav.

Hodnocení zážitku

4.7 (14 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele


Podobné zážitky

Nejprodávanější
- 390 Kč Nejprodávanější

Praha

3 380,- 2 990,-

Liberec

Mladá Boleslav, Praha

11 900,-

Mladá Boleslav

3 900,-

Nejprodávanější


Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.