www.DejmeDetemSanci.cz

Přání lze hradit pouze penězi. Není možné jej čerpat z kreditu, ani
na něj uplatnit slevu. K přání se nevystavuje zážitkový poukaz.

Přání dětí z dětských domovů

„Nejlepší způsob jak začít nový den, je hned po probuzení myslet na to, zda dnes nemůžeme udělat radost alespoň jednomu člověku”.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

„Nejlepší způsob jak začít nový den, je hned po probuzení myslet na to, zda dnes nemůžeme udělat radost alespoň jednomu člověku”. Pomozte dětem z dětských domovů splnit jejich opodstatněná přání! Přispějte jim na studijní pomůcky, sportovní či výtvarné potřeby, hudební nástroje nebo zdravotní pomůcky, které nehradí zdravotní pojišťovny (např. rovnátka, kontaktní čočky apod.). Umožníme- li dítěti rozvinout jeho talent nebo zálibu, pomůžeme tím posílit jeho často velmi slabé sebevědomí. Pokud dostane dítě možnost realizovat se v tom, co ho naplňuje, má to výrazný vliv na jeho osobnostní rozvoj, zvýší se šance dítěte na úspěšnou integraci do společnosti a na jeho uplatnění v samostatném životě. Nepomáháte dětským domovům, ale konkrétním dětem!

Co se bude dít?

V projektu „Přál(a) bych si…“ je průběžně zařazeno kolem 60 přání dětí. Přednostně plníme přání dětí, která jsou na seznamu nejdéle. Každé dítě si vlastnoručně napíše, případně nakreslí, co si přeje. Po splnění přání dostáváme krásná poděkování. Je to jediná možnost pro děti mít něco opravdu svého!

Co zážitek obnáší?

Emoční zážitek a dobrý pocit z dárku ve výši 1000Kč na splnění přání konkrétního dítěte zařazeného v projektu „Přál(a)bych si…“

Balíček neobsahuje

Poděkování dětí, která naleznete ve fotogalerii a na webových stránkách organizace

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Je na vás, kolik lidí se na dárek složí… :-)

Počasí

Nemá vliv

Oblečení

Nezáleží

Poznámka

DEJME DĚTEM ŠANCI o.s. poskytuje komplexní pomoc konkrétním dětem, vyrůstajícím v dětských domovech v celé ČR. Spolupracuje s 27 dětskými domovy, v projektech má průběžně zařazeno přes 200 dětí. V projektu „Přál(a) bych si…“ za 2 roky činnosti splnila 270 přání dětí v hodnotě 1,2 milionu korun! Všechna přání dětí naleznete na webových stránkách www.dejmedetemsanci.cz . U jednotlivých přání naleznete stručnou charakteristikou každého dítěte žádajícího o splnění svého přání a jeho dopis.

Jak uplatnit benefity?

 • uplatnění Edenred

 • uplatnění UP Čr

 • uplatnění Pluxee (Sodexo)

 • uplatnění kreditu Allegria BENE

  Speciální univerzální poukaz s označením BENE, na tento zážitek nelze uplatnit.

 • uplatnění kreditu Allegria

  Kredit Allegria z běžného univerzálního poukazu a/nebo virtuálního účtu na tento zážitek nelze uplatnit.

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Vhodné pro empatické jedince

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: Můžu si vybrat konkrétní přání, na které přispěji?

  A: NE. Peníze jsou zasílány na účet projektu „Přál(a) bych si…“ s tím, že jsou přednostně plněna přání dětí, které jsou v projektu nejdéle. Na konkrétní přání můžete přispět prostřednictvím webových stránek organizace DEJME DĚTEM ŠANCI - seznam přání

  Q: Jak to funguje?

  A: Naše společnost se stala partnerem neziskové organizace DEJME DĚTEM ŠANCI o.s. V rámci naší spolupráce umožňujeme našim zákazníkům se také zapojit. 100% finančních prostředků vynaložených za tento poukaz zasíláme na účet projektu „Přál(a) bych si…“ Následně jsou za tyto peníze plněny opodstatněné přání dětí z dětských domovů.

  Q: Co za ty peníze dostanu já?

  A: Dobrý pocit z toho, že jste pomohla konkrétnímu dítěti z dětského domova splnit přání. Nevystavujeme v tomto případě žádný upomínkový či darovací poukaz.

  Q: Je možné obdržet potvrzení (doklad) o daru?

  A: Dobrý den, potvrzení Vám bohužel, jako zprostředkovatel, nemůžeme zaslat. Pokud vyžadujete doklad o daru, můžete dar poskytnout přímo organizaci Dejme dětem šanci (www.dejmedetemsanci.cz).

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Dejme dětem šanci

od 200,-

Dejme dětem šanci

od 500,-


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Praha

2 420,-

Pardubice

4 500,-

Bečov nad Teplou

od 2 999,-

Bečov nad Teplou

od 4 499,-

Bečov nad Teplou

od 4 999,-

Bečov nad Teplou

od 6 499,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.