Pobyt v Peci pod Sněžkou

Apartmánový hotel PECR s wellness se nachází v samém centru lyžařského střediska Pec pod Sněžkou a patří mezi nejmodernější hotely v Krkonoších.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 30.06.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Apartmánový hotel PECR s wellness se nachází v samém centru lyžařského střediska Pec pod Sněžkou a patří mezi nejmodernější hotely v Krkonoších. Střediska, které dosud zdaleka nevyčerpalo svůj potenciál pro jeho návštěvníky. Klidné městečko pod nejvyšší horou České republiky se ale mění. Za zmínku nejen stojí nově vybudovaná kabinková lanovka na Sněžku, ale zejména proměny lyžařského střediska v Peci. Jeho modernizací o další sedačkovou lanovku, nové sjezdové tratě a postupným propojením se zimními středisky v Janských lázních a ve Velké Úpě se bude jednat o jedno z největších lyžařských středisek v ČR. Postupně je budována i infrastruktura pro volný čas mimo zimní měsíce. Turistické trasy, cyklostezky, lanový park, bobová dráha a spousty dalších atrakcí nabízí aktivní trávení volného času v našich nejvyšších horách pro každého návštěvníka. To vše i více je na dosah z našeho apartments hotelu, který nabízí v Peci pod Sněžkou ubytování i moderní wellness a spa centrum.

Co se bude dít?

Pro rezervaci ubytování je nutné spojit se s dodavatelem, nahlásit mu druh ubytování, délku a případně služby, které chcete čerpat. Pokud hodnota ubytování a ostatních služeb překročí hodnotu poukazu, který vlastníte, je nutné částku doplatit na místě konaného zážitku. Po domluvě ubytování a služeb s dodavatelem si s ním dohodnete termín využití. Následně Vám bude termín potvrzen také e-mailem. Po příjezdu na místo konání, v domluvený den a hodinu, předáte svůj zážitkový poukaz na recepci, kde se také seznámíte s detaily pobytu. Poté budete ubytováni. Ubytování a služby nad rámec hodnoty poukazu hradíte na místě konání zážitku. Poukaz lze čerpat pouze jednorázově. Check – in: od 15:00 do 20:00, check – out: od 8:00 do 10:00.

Co zážitek obnáší?

Poukázku v hodnotě 10 000,- Kč. Můžete ji využít v Hotelu Pecr**** na Vámi zvolený balíček služeb (nedílnou součástí balíčku je vždy ubytování a k němu je možné zvolit další služby, které hotel nabízí).

Balíček neobsahuje

Služby a produkty nad rámec hodnoty poukazu.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný

Počasí

Nemá vliv

Oblečení

Pohodlné/společenské/outdoorové – dle zamýšlených aktivit

Na co určitě nezapomenout

Občanský průkaz, cestovní pas nebo jiný doklad totožnosti, zážitkový poukaz.

Poznámka

Poukaz platí pouze pro objednávku, součástí které je ubytování. Poukaz je nutné čerpat jednorázově. Apartmány jsou s max. kapacitou 1-4 osoby.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav - dle zamýšlených aktivit.

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

4.8 (3 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 15 000,-


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Dolní Morava

od 5 000,-

Dolní Morava

od 10 000,-

Dolní Morava

od 15 000,-

Pec pod Sněžkou

od 5 000,-

Pec pod Sněžkou

od 15 000,-

sleva 300 Kč Nejprodávanější

Evropa - dle výběru

1 290,- 990,-

sleva 200 Kč Nejprodávanější

Evropa - dle výběru

2 690,- 2 490,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.