Mám poukaz |Příprava hovězího, holuba a slávek

Kurz vaření - oheň jako živel

Také milujete vůni a chutě, které se linou z jídel připravovaných na ohni?

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2023

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Také milujete vůni a chutě, které se linou z jídel připravovaných na ohni? Tak teď máte možnost své kulinářské schopnosti pozvednout na novou úroveň díky kurzu, při kterém se naučíte přípravu těch nejlahodnějších jídel právě nad plameny. Vaše letní grilovačky tak dostanou úplně nových rozměrů. Při kurzu se totiž naučíte suroviny nejen vyhledávat a rozeznávat, ale hlavně upravovat, servírovat, párovat s vínem a v neposlední řadě také vychutnávat. A můžete si být jisti, že si na své během kurzu přijdou i vaše chuťové pohárky. Naučíte se ale také vařit za podmínek, ve kterých oheň není k dispozici. To vše bude probíhat v krásném prostředí Počerníckého sklípku, ve kterém si v celém průběhu kurzu budete moci neomezeně vychutnávat vína z celého světa (a abstinenti zase nealkoholické nápoje). Účastníci kurzu mají navíc k dispozici ubytování za zvýhodněnou cenu. A jaké je aktuální menu kurzu? Naučit se připravovat můžete buď slávky na víně, smetaně nebo kari, holoubátko se spáleným caesar salátem a domácí ochucenou majonézou, hovězí vysoký roštěnec s koňakovou omáčkou a brambůrky v seně a nebo spálené broskve s kozím sýrem a javorovým sirupem. Že už dostáváte chuť? Tomu se vůbec nedivíme.

Co se bude dít?

Po příchodu nám předložíte svůj zážitkový poukaz a seznámíte se s prostředím, s účastníky a s průběhem kurzu. Následně se pustíte do vaření jednotlivých pokrmů, každý účastník vaří celé menu. Zážitek začíná obvykle v 17:00 nebo podle konkrétního termínu kurzu. Kurz trvá zpravidla 3-4 hodiny.

Co zážitek obnáší?

Čtyřhodinový kurz vaření pod vedením zkušeného gastromága,
veškeré suroviny,
neomezená degustace vína,
nealko nápoje,
certifikát o absolvování kurzu.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný.

Oblečení

Záleží na vás.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální věk účastníka je 15 let (je nutné upozornit na účastníky mladší 18ti let bez doprovodu plnoleté osoby z důvodu konzumace alkoholických nápojů). Kurzu se účastní maximálně 15 osob. Rezervaci termínu je možné bez stornopoplatků zrušit 7 dní před konáním zážitku. Pro zájemce je k dispozici možnost ubytování za zvýhodněnou cenu. Doplatek je hrazen na místě.

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: Jaké je aktuální menu?

  A: Aktuální menu kurzu:
  slávky - holub - hovězí - broskve
  - slávky na víně/na smetaně/na kari,
  - holoubátko se spáleným caesar salátem a domácí ochucenou majonézou,
  - hovězí vysoký roštěnec s koňakovou omáčkou a s brambůrky v seně,
  - spálené broskve s kozím sýrem a javorovým sirupem.
  Každý pokrm je vhodně doplněn vínem. Konzumace vína a nealko nápojů je neomezená po celou dobu kurzu.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zvažte možná zdravotní omezení (alergie, intolerance apod.) a dopředu informujte provozovatele zážitku (ideálně při rezervaci termínu).

Pro koho

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Praha - Dolní Počernice

2 490,-

Praha - Dolní Počernice

2 490,-

Praha - Dolní Počernice

1 990,-


Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.