Na farmu za zvířaty

Rádi byste seznámili své ratolesti s opravdovými zvířaty ze statku namísto neustálého ukazování kreslených či vyfocených zvířátek v poučných knihách?

  • Expedujeme ihned
  • Dárkově zabaleno
  • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2025

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Rádi byste seznámili své ratolesti s opravdovými zvířaty ze statku namísto neustálého ukazování kreslených či vyfocených zvířátek v poučných knihách? Na pravé farmě pod dohledem zkušeného lektora se tato příležitost naskytne nejen vašim dětem, ale i vám. Dozvíte se spoustu zajímavostí o zvířatech, prohlédnete si celou farmu i zookoutek, společně nakrmíte králíky i morčata. Těšit se můžete na nácvik dojení a na závěr si porovnáte, kdo z rodiny toho nejvíc o zvířatech ví.

Co se bude dít?

Pro příchodu na místo konání předáte svůj zážitkový poukaz. Následovat bude připravený program pro vaši rodinu. Ve všední dny je čas pro zážitek odpoledne (13 – 19 hodin), o víkendech a všedních prázdninových dnech i v dopoledních hodinách - po poptání termínu.

Co zážitek obnáší?

Prohlídka farmy, návštěva zookoutku, krmení vybraných zvířat, dojení na trenažeru, vše za přítomnosti zkušeného lektora z farmy

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný

Počasí

Nemá vliv - je nutné počítat i s případnou nepřízní počasí

Oblečení

Pracovní oblečení a pevnou plnou obuv

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz

Poznámka

Zážitek je možné využívat ve všedních dnech a farmou vypsaných víkendech. Na místě konání je k dispozici šatna pro převlečení. Ani v teplém počasí nedoporučujeme při práci nosit sandály. Minimální věk dítěte jsou 3 roky. Pro pohybově handicapované je nutné předem domluvit úpravu programu. Ruční dojení je možné realizovat pouze pokud lektor uzná zručnost klienta a zvíře bude v laktaci.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav, pro pohybově handicapované je nutné předem domluvit úpravu programu

K jaké příležitosti

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele

Náš tip

Praha

1 399,-

Praha

3 990,-


Podobné zážitky

Nejprodávanější

Praha

2 420,-

Pardubice

4 500,-

Náš tip

Praha

1 399,-

Bečov nad Teplou

od 2 999,-

Bečov nad Teplou

od 4 499,-Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.