Mám poukaz |Moderním truhlářem na zkoušku

Patříte k milovníkům výrobků ze dřeva?

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.03.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete tešit

Patříte k milovníkům výrobků ze dřeva? Máte rádi jeho vůni a chtěli jste si vždy zkusit ze dřeva něco vytvořit? Máme pro Vás zajímavý zážitek, který v sobě kombinuje tradiční práci se dřevem s moderními technologiemi, konkrétně laserovým paprskem. Díky laseru máte nekonečné možnosti výroby dřevěných dárků od praktických pomůcek až po designové předměty. Práce spočívá v kombinaci naprogramování obrázku (budoucího výrobku) v počítači v 3D a jeho následné vypálení do dřeva. “Syrový” výrobek si následně vlastnoručně opracujete v truhlářské dílně podle vašich představ. Dejte volný průchod své fantazii a užijte si den v truhlářské dílně.

Co se bude dít?

Po příchodu na místo konání předáte svůj zážitkový poukaz. Následně budete seznámeni s laserem. Pod dohledem truhláře naprogramujete obrázky dle připravených šablon a nebo si přineste vlastní černobílé obrázky nebo loga. Poté proběhne samotné vypálení do dřevěné desky pomocí laseru. Následovat bude ruční opracování v truhlářské dílně, slepení – bude-li to vyžadovat vybraný výrobek, povrchová úprava. Hotové výrobky si odnesete domů.

Co zážitek obnáší?

Kreslení, programování, práce s laserem, opracování překližek a nebo dřeva, lepení, povrchová úprava 1 ks výrobku.

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Po dohodě možný, ale pouze jako divák

Počasí

Nemá vliv

Oblečení

Pracovní oděv

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz

Poznámka

Minimální věk 18 let. Velikost výrobku je omezena pracovní plochou 500 x 300 mm. U výrobku 3D je možné pracovat pouze podle šablon (z časových důvodů). Při výrobě 2D jako např. medaile, ozdoby, kopírování černobýlích obrázků a textů na dřevo atd. si můžete přinést vlastní "jednoduchý" návrh nakreslený na papíře. Složitější návrh se bohužel nepodaří dokončit v stanovenou dobu. Náročnost Vašeho návrhu určí dodavatel na místě.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Příznivý zdravotní stav

Pro koho

K jaké příležitosti

Hodnocení zážitku

4.8 (9 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Podobné zážitkyKontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.