Luxusní gastronomie staré Prahy

Vydejte se s námi prozkoumat zvláštnosti pražské gastronomie a poznejte naše hlavní město prostřednictvím 3 výborných restaurací.

 • Garance ceny
 • Expedujeme ihned
 • Dárkově zabaleno
 • Možnost výměny

Platnost poukazu do 31.12.2024

Uvedená platnost poukazu platí pouze pro nový nákup. Pakliže čerpáte kredit/univerzální poukaz, platnost Vašeho nového poukazu se řídí platností kreditu/univerzálního poukazu.

Na co se budete těšit

Vydejte se s námi prozkoumat zvláštnosti pražské gastronomie a poznejte naše hlavní město prostřednictvím 3 výborných restaurací. V první z nich pro Vás máme připravenou ochutnávku typicky českých předkrmů k pivu a na zapití orosenou "Plzničku". Na místě Vám náš průvodce prozradí, jak se tyto pokrmy připravují, jakou mají historii apod. Poté se krátkou procházkou přesuneme do další restaurace, jenž nabízí posezení se skvělým výhledem na historické skvosty našeho hlavního města a kde ochutnáte další z výborných pražských kuchyní. Po následujícím přesunu vedoucím kouzelnými zákoutími středověkého centra, ukončíme naši krátkou procházku pražskou gastronomií návštěvou podniku, oblíbeného především pro svou atmosféru, skvělé koktejly a jenž je vybrán tak, abyste chtěli zůstat a bavit se už sami až do pozdních hodin!

Co se bude dít?

Na místě setkání předáte svůj certifikát a nejchutnější procházka Prahou může začít. V průběhu cca 3-4 hodinové procházky Vás provedeme třemi podniky, které jsou průřezem současné pražské kuchyně

Co zážitek obnáší?

Průvodce po celou dobu procházky, v první restauraci - předkrm a plzeňské pivo, v průběhu druhé zastávky - hlavní jídlo včetně přílohy a sklenky vína a na závěr sladký zákusek a výborná káva nebo koktejl

Balíček neobsahuje

Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku

Co dalšího se hodí vědět?

Doprovod

Není možný.

Počasí

Nemá vliv.

Oblečení

Pohodlné.

Na co určitě nezapomenout

Zážitkový poukaz.

Poznámka

Minimální věk účastníka 18 let.

Jak uplatnit benefity?

Kdo si (ne)může zážitek dopřát?

Zdravotní stav

Příznivý zdravotní stav.

K jaké příležitosti

Na co se ptáte nejčastěji?

 • Otázky a odpovědi

  Q: O jaké tři restaurace se konkrétně jedná?

  A: Obvykle se jedná o restaurace: Lokál, Bílá kuželka, Kolkovna, La Finestra, Divinis, Grosseto Marina, La Casa de Argentina, Sansho, La Bodeguita del Medio, James Joyce, Cafe Savoy atd..., z nichž je vybrána trojice restaurací na základě aktuálního menu, příp. dohodě s obdarovanými.

Hodnocení zážitku

4.3 (7 recenzí)

Detailní hodnocení

 • kvalita informací uvedených v obsahu zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem rezervace termínu
  5
 • profesionalita provozovatele zážitku
  5
 • spokojenost s průběhem samotného zážitku
  5
Zobrazit další komentáře

Místo konání

Koupit zážitek

Další zážitky od stejného dodavatele
Kontaktujte nás

Máte dotaz, doporučení nebo sdělení, které bychom si neměli nechat ujít? Pište nebo volejte.

Zavolejte nám +420 222 316 957

Každý pracovní den 9.00–16.30 hod.

Odebírejte newsletter

Odebírejte náš newsletter a získejte s předstihem nabídku novinek a další výhody.

Odesláním vašeho e-mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Naše zážitky jsou dárky na celý život

V Allegrii věříme, že zážitkové dárky jsou tou nejlepší volbou, pokud hledáte originální dárek pro své blízké. Darujte zážitek k narozeninám nebo jiné významné příležitosti a přineste radost do života svých blízkých.

V naší široké nabídce zážitkových dárků naleznete různé kategorie, jako jsou například adrenalinové zážitky, kulturní zážitky, wellness a relax, gastronomické zážitky a mnoho dalších. Věříme, že v naší nabídce najdete ten správný zážitek jako dárek pro vaše blízké, který se jim navždy vryje do paměti.

Nezáleží na tom, zda hledáte zážitek pro muže, ženy, páry nebo rodiny, v naší nabídce najdete něco pro každého. U nás si můžete vybrat například romantický pobyt v lázních, adrenalinový zážitek jako tandemový seskok padákem, nebo třeba kurz vaření s šéfkuchařem. Darováním zážitkových dárků přinášíte nejen radost, ale i zážitky, na které budou vaši blízcí vzpomínat celý život.